Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orrpolipra milyen gyógyszert...

Orrpolipra milyen gyógyszert írnak fel?

Figyelt kérdés

Nyáron elmentem füll-orrgégészetre.Nem mondták meg, hogy van vagy nincs orrpolipom. Írtak fel nekem Coldastop olajat.Agyba -föbe azt veszek és használok. Azóta sem javult az állapotom. Vérezget az orrom, sokszor bedugul, nem érzek szagokat sem ízeket. Egyre depressziósabb is vagyok.

Próbáltam keresni gyógyszert rá, de nem találtam.

Müteni biztos nem kell,mert pici van, de annyira megkeseríti az életem, hogy nem bírom. Valahogy ezaz olaj is nagyon depresszióssá tesz.Nem akarok megint olajokat vagy sprayeket. Nincs valami kapszula rá? Nemnagyon akarok elmenni megint,mert nemigazán vizsgáltak meg akkor sem.


Egyébként a bátyámnak is vannak ilyen tünetei csak rosszabbak. Csakhogy ö pánikbeteg és nem mehet el orvoshoz. Neki is segíteni szeretnék.


Nektek miket írtak fel? Van vény nélkül kapható gyógyszer rá?



2018. márc. 7. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezeket egyszerűen kiszedik nem gyógyszerezik.
2018. márc. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az lemaradt hogy azt hallottam kiba..ottul fáj a kiszedés.
2018. márc. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lendin 20mg-os tabletta, mellé orrspry.A kettő együtt majdnem 10.000 ft volt. Mindegyiket szakorvos írta fel, de így sem biztos ,megúszom a műtétet.Két éve volt az első műtétem, gyorsan rendbe jöttem, nem olyan borzasztó. Sajnos a polipok sok embernél újra nőnek.
2018. márc. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ. nekem már pici, de olyan nehezen szabadulok meg töle. Még ezt a vacak olajat elhasználom. Nagyon utálom, mert olaj és minden csupa olajos lesz, hiába óvatoskodok.

fáradékony és depressziós is vagyok töle.

sajnos a bátyámon nem tudok segíteni, mivel a gyógyszertárban mondták, hogy csak recepttel adhatnak ki ilyesmiket. remélem ha eltünik akkor nem nö majd ujra.

2018. márc. 9. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!