Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi is lehet velem?

Mi is lehet velem?

Figyelt kérdés
Az utóbbi napokban..vagy mondjuk inkabb hétben elég furcsán érzem magam. Körülbelül egy hónapja még teli voltam energiával,otthon tornaztam még este fel10körül mert előtte tanultam majd reggel korán keltem..fáradság érzet nelkül.De kb 2hete csak a fáradság van rajtam. Először azt gondoltam hogy azert mert túl sokat vállaltam ,de mostanra már nem igy gondolom. Először abba hagytam a tornát nem birtam tanulni se,meg reggelente felkelni. Most meg már kb 1hete folyamatosan szédülök reggel már fejfájással kelek..nincs étvágyam de azért próbálok enni vár nem sok minden megy le. Le is soványkodtam de ez még hagyján..utobbi 2napban mar annyira szédülés van rajtam..hogy meg ha próbálok is csinalni valamit,kimenni teregetni..lehajolok es annyira be szédülök hogy ma még a szekrényt is lefejeltem .Mi lehet az oka?

2018. márc. 8. 12:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy kedves kérdező? Stresszes èletet élsz?

Hasonló tüneteim kezdőttek nálam 5 éve.

Mindenképp menj el az orvoshoz, mert ezek a stressz,vagy különböző betegségek (akár súlyos)tünetei is lehetnek,ezt az orvosoknak kell kideríteni,de nagy az esélye a vírusos fertőzésnek is.

Jobbulást!

2018. márc. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!