Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rossmannban kapható koncentrác...

Rossmannban kapható koncentráció javítóról vélemények?

Figyelt kérdés

Ér egyátalán valamit felesleges vagy káros ?

Most írok szakdogát angolból újra éretségizek édesanyém beteg csinálom a háztartás van egy apartman amiben én dolgozom , gyakorlatra járok és kicsit úgy érzem össze csapnak a dolgok a fejem felett de nem tudom letenni egyiket sem meg kell bírkoznom vele ... nem rég láttam a rossmannba koncentráció javítót amikor elkezdek olvasni valami cikket elkalandoznak a gondolataim vagy 3x elolvasom mire felfogom... mindig is lasabb voltam sajnos ez örökletes betegség édesanyámtól... olvastam hogy gyógyszertárban is lehet kapni és h ezek drogok ... megér egy próbát vagy árt a szervezetnek?


2018. márc. 10. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem ismerem azt a terméket, pláne hogy valószínűleg többféle is van. De agyműködés javítására az omega3 zsírsav a legjobb, kapszulában lehet vásárolni bármelyik gyógyszertárban vagy drogériában.

Viszont amit leírtál, az tényleg sok, pihenned kell, különben ki fogsz dőlni előbb-utóbb. És ha nem alszol és pihensz eleget, akkor hiába is szedsz bármit, hosszú távon nem lesz hatékony.

2018. márc. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szoktam aludni kb 7 órát hétköznap hétvégén 8 csak napközben valahogy ha tanulok van h elkalandozok nem tudok megülni másfél órát felállok enni v vmi eszembe jut megnézem ezért gondoltam valami koncentráció javítót főleg amikor nem találom az anyagot a neten vagy nem jegyzem meg a szavakat mást kezdek el csinálni


Köszi a hozzászólást amit te írtál milyen árban van ? :)

2018. márc. 11. 09:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Másfél órát nem is kell egyfolytában koncentrálni. 30-40 percenként tarts 10-15 perc szünetet, szellőztess közben, és mozogj kicsit.

Ja, és kis részenként olvasd a szövegeket, mondjuk bekezdésenként, és úgy olvasd újra, ha elsőre nem értetted meg.


Én most a JutaVit 1200 mg-os termékét szedem, E-vitamin is van benne. Ez 100 db-os, naponta 1-2 darab az ajánlott adag, 2300 Ft körül volt, szóval nem olyan vészes, ha kiszámoljuk, hogy minimum 50 napra elég.

2018. márc. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!