Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Félelem az alkoholizmustól...

Félelem az alkoholizmustól létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szerintetek miért lehet az hogy félek hogy alkoholista leszek? Igazából az történik hogy néha inkább azért nem is iszok mert félek hogy pl. 2 napja ittam és most nem kéne mert alkoholista leszek. Igen elég hülyén hangzik ez, tudom én is de mégis így van. Nem iszom sűrűn igazából hétvégenként 1-2 pohár bor esetleg hétköznap este egy-egy sör ha itthon vagyunk de természetesen ez se szabályszerű szóval néha ki marad ez néha az. Ha pl megyünk barátnömmel kirándulni akkor simán lemondok a piáról mert pl. vezetnem kell és semmiben sem okoz akadályt szóval soha senki nemmondta még hogy kevesebbet igyak inkább ez magamban van. Nem tartom magam olyan típusnak aki nagyon rá tudna szokni, cigizni cigizem de volt már hogy le raktam azt is fél évre időszakonként mert úgy éreztem nemkell csak sajnos a folyamatos stressz.. És hát úgy igazából néha jól esik leülni egy pohár sor vagy borral és lustulni, megjegyezném hogy pálinkat csak társaságban vagy buliban ittam kb 2-3 éve azóta nagyon ritkán túl tömény az már nekem. Egyébként 22/F

2018. márc. 12. 16:09
 1/3 hollófernyiges ***** válasza:
Szülőkkel, rokonsággal mi a helyzet?
2018. márc. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem igazán fordult elő alkoholizmus a családomban sem, sőt senkiről sem tudok egy ami történt ez ügyben hogy Apunak amikor meghalt az apja eléggé magába fordult és egy-két éven keresztül "alkoholban kereste a boldogságot" de magától letette és ő sem nevezte volna magát alkoholistának azóta pedig tényleg ő évente 1-2x iszik. Ha pedig arra vagy kíváncsi hogy ők meg e jegyezték hogy sokat iszok akkor nem.
2018. márc. 12. 16:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy alkoholista egyáltalán nyugi
2018. máj. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!