Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem mehetek suliba egy ennyi...

Nem mehetek suliba egy ennyi miatt?

Figyelt kérdés

Visszaestem egy vírusba, az orvos szerint is, másfél hétig volt hőemelkedésem, köhögés és orrdugulás, kiszáradás.


Voltam a hétvégén újra orvosnál, aki azt mondta, picit visszaestem. Tegnap este volt 37,3 a legmagasabb érték, akkor vettem be lázcsillapítót, azóta semmi hőemelkedés, csak 36.6 ma reggle. Anyukám viszont nem engedett el, nehogy nagyobb baj legyen belőle, gyenge az immunrendszerem,pedig nekem a mai nap nagyon fontos lett volna...Ti mit gondoltok erről?



2018. márc. 15. 06:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Érthető. Ha nem gyógyulsz ki rendesen simán vissza esel mert le van gyengülve az immunrendszered és akkor lehet hogy megint egy hetet otthon kell maradni.
2018. márc. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ma nincs is iskola, de ha visszaestél, akkor jobb ha nem mész sehová ebben a szeles, esős időben, mert még szövődményt is kaphatsz.
2018. márc. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van! Ilyenkor szoktak az emberek még jobban visszaesni és szövődmények is kialakulnak. Az influenzában nem az a veszélyes, hogy belázasodsz és szrul vagy meg fáj mindened hanem az, hogy az emberek nem fekszik ki és nem szednek gyógyszert, és ott állnak majd tüdőgyulladással, vagyis fekszenek a kórházban.

Plusz fertőzöl másokat is.

2018. márc. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, igazatok van :)

#2 nekünk van suli, Romániában

2018. márc. 15. 07:57
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Örül neki, legalább meggyógyulsz.

Az én anyám engem, 39 fokos lázzal, vesegyulladással is behajtott, mert nem hiányozhatok.

Amúgy úgy látszik, hogy ott normálisabb orvosok is vannak, itt hetekig odajártam, hogy hányok, lázas vagyok, rosszul vagyok, de elküldtek. A vesegyulladásból meg vérmérgezés lett...

Megkaptam, hogy más betegen is bejár, csak nem akarok iskolába menni. Meg idegorvos kellene nekem.

Én már meg sem mondom, ha beteg vagyok. Ha a tanár küld haza, akkor sem hiszi el...

2018. márc. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minek veszel be 37,3-ra lázcsillapítót?...
2018. márc. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van aki, mint én is rosszul vagyok már a hőemelkedés miatt is. Negyedet vafy felet szoktam bevenni erre
2018. márc. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#6 anyám tudja xD
2018. márc. 15. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!