Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat a fejem minden nap?

Mitől fájhat a fejem minden nap?

Figyelt kérdés

Már lassan 3-4honapja általában minden nap fáj a fejem, a fejem hátulján. Sokszor beszúr, de az általában esténként fordul elő. A nyakam is fáj.

Eléggé meg vagyok ijedve, neurológusnál, belgyógyásznál is voltam (remegés miatt), a vérképem jó,nincs eltérés. Az orvosok szerint lelki eredetűek ezek a testi tünetek, pszichológushoz járok. De én félek hogy valami komoly baj lehet.. 16/L



2018. márc. 16. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Az is lehet, hogy ízületi vagy csontozati eredetű. Én tovább mennék a helyedben kivizsgálásokra. Lehet, hogy gerincproblémád van, vagy valamilyen ízületi gyulladás, esetleg állandó rossz testtartás, vagy rosszul alszol, kényelmetlen pózban, amitől megfájdul a nyakad, ami meg kisugárzik a fejedbe, ezért fáj a nyakad és a fejed.
2018. márc. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
persze , h lelki eredetű most is félsz pl. gondolom mindenen rágdsz , aggódsz , korán is kelsz ott a tanulás is stb épp elég.. Ha az orvos szerint sincs baj és mivel fiatal is vagy nem hinném h bármi komolyabb bajod van.
2018. márc. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, mindenen... Ha valamim fáj, egyből ráparázok hogy tuti nagy baj lehet.. Ráadásul a nagyszüleimmel élek és én figyelek a 8 éves húgomra, mindig.. Akkor ezek miatt lehet.. Köszönöm szépen a válaszokat!
2018. márc. 16. 09:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon nem valószínű. Gerinceddel tartásoddal minden rendben van? Mert az is okozhat ilyen gondokat. Abban egyet értek, hogy minden betegségnek van lelki eredrte de az az orvos aki ezzel rá le nem ért a szakmájához. Én keresnék másikat. Esetleg egy mr vizsgálatot ha el tudsz érni az kimutatja ha valami gond van. Elég draga ezért nem szoktak elküldeni rá sajnos.
2018. márc. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!