Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Belemennétek egy ilyen műtétbe?

Belemennétek egy ilyen műtétbe?

Figyelt kérdés

Fogorvoshoz fordultam fogszabályozás miatt mert eléggé görbék a fogaim. Amikor elmentem kiderült hogy ettől sokkal több probléma is van a fogsorommal, amit helyre kellene hozni.

1. A felső és alsó fogsorom teljesen eltér egymástól. A felső fogsorom íve rettenetesen szűk és mindenképp tágítani kellene.

2. A fogaim nagyon rendezetlenek amire ugye a fogszabályzó lenne a megoldás.

3. Enyhe bulldog harapásom is van, amit műtéttel korrigálnának ha vége a teljes kezelésnek.


A bulldog harapásom szerintem annyira nem szembetűnő, de mosolygáskor kissé látszik. Valamint a két fogsorom rosszul záródik.



Ilyen esztétikai probléma miatt ti belemennétek egy teljes állcsont műtétbe? Vagy csak a sima fogszabályzót választanátok?


2018. márc. 16. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kikérném még egy-két, legalább 15-20 éves gyakorlattal rendelkező fogszabályozó orvos véleményét.
2018. márc. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Nem , iszonyat kínok mire rendbe jön , lazán pár hónap .
2018. márc. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. márc. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fogszabályzás sem lesz 1 kellemes mutatvány,a műtétnek nagyobb a kockázata is .Mi van ha nem lesz meg a várt eredmény ? Nem a doki száját műtik .
2018. márc. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!