Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma vettem észre, hogy nem...

Ma vettem észre, hogy nem érzem a szagokat! Még a legdurvábbakat sem. Valakinek volt már ilyen? Mire számítsak, ez az állapot ármeneti vagy végleges?

Figyelt kérdés

#szaglás-elvesztése
2018. márc. 16. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
lehet megfáztál , nem?
2018. márc. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy barátnőmnek volt ilyen, ideggyógyászhoz járt vele, végül orrsövényferdülést állapítottak meg nála, műtéttel rendberakták.
2018. márc. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem kétszer volt már ilyen amikor náthás voltam, nátha lezajlása után pár nappal elmúlt. Ha nem vagy, vagy voltál náthás, akkor menj el hétfőn gégészetre.
2018. márc. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nagypapám szintén orrsövényferdülés miatt nem érez szagokat már fiatalabb kora óta, de sosem műttette meg. Ízeket érez.


Ha csak most vetted észre, akkor lehet egy kezdődő nátha vagy influenza, de nem kell megijedni akkor sem, ha nem az, mert van ra megoldás.

2018. márc. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!