Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi van ha egy fiatal lány...

Mi van ha egy fiatal lány menszesz közben próbálja ki először a drogot?

Figyelt kérdés
2007. nov. 28. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Mi lenne? :) Semmit nem befolyásol, hogy amikor szívtál/szúrtál stb. meg volt... Sőt még ha fáj a hasad ilyenkor, még el is lazíthat. De ez nem jó módszer enyhe fájdalom enyhítésre :)
2007. nov. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
szerintem sosem kell kipróbálni?ugyan mi szükséged van rá?nem hiszem hogy a szülők arra adják a zsebpénzt!
2007. nov. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Nagy butaságot csinál. Sem előtte, sem utána, sem közben ne próbálja ki a drogot.Rászokni nagyon könnyű, de utánna jön a szenvedés. Ha egyszer elindul a lejtőn /már pedig a drogozás az/ nincs megállás.
2007. nov. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
a bevitt drog mennyisegetol is fugg,azert mert a drogok felgyorsitjak a szivverest infarktust okozhatnak,felgyorsul a verkeringes,az erek tagulhatnak vagy szukulhetnek ezaltal a verzes erosodhat is akar persze csokkenhet is.ha erosodik az pedig igen sok kellemetlenseget okozhat.a sajat penzed amiert te dolgoztal arra koltod amire akarod,de remelem a sajat eteledet ruhadat es rezsidet is te fizeted nem a szuleid,mert igen nagy pofatlansag lenne ha meg nekik kene eltartani egy drogost is.masreszt pedig jogod van a sajat eleted elcseszni de a kornyezetedet nem,amig te jolerzed magad es az eleted veszelyezteted addig a szuleid halara aggodhatjak magukat megszakadnak a munkaba h penzt adjanak nekes es etelt.es ha erre a kerdesedre nem tudod a valaszt akkor gondolom semmi ismereted nincs a drogokrol,az olcso aron kaphato szir szar cuccok sokkal veszelyesebbek az en baratnom 2 extasit vett be eleteben eloszor juniusban es meg is halt,anyukaja szivinfarktust kapott,nagymamaja pedig ezutan agyverzesben hunyt el augusztusban.neki sem lett volna joga bantani a rokonait es baratait.ki vagy te hogy ezt megteheted?ettol okosabb lettel,meg szebb?a legjobb utat valasztod ahhoz h legutolso sopredek koze tartozz,nem lennek se baratod se rokonod,mindenkinek artasz ezzel.remelem megerted amit mondtam.en is csinaltam de szerencsere talaltam egy embert aki segitett rajtam addig semmi velemeny nem erdekelt,azota anya vagyok es attol felek h az en fiam is ezt fogja tenni.boldog vagyok h letettem a drogot es masoknak is segitettem remelem nem esel bele a csapdaba ,fiatalon meg olyan sok szep dolog all elotted,ne tedd tonkre magad.
2007. nov. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Ha akkor drogozol amikor megvan(ha stimulánst fogyasztol:ecstasy,speed)akkor el is mulhat tole,de ne aggodj, ettol nem lesz bajod.Viszont arra figyelj, hogy ha amugy cuccozol, akkor akár meg is jöhet.A hormonháztartásra nincs jó hatással.Vigyázz azért magadra:):)
2007. dec. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
ha füvet szivsz akkor szerintem sok bajodnem lehet tőle,ez egy kis ártatlan növény sok más hatással.. más drogot ne próbálj mert az összes értelmetlen a füvön kivül szerintem(fünek sincs sok értelme,csak ha ki akarsz kapcsolodni egy másik világba,már mint az agytudatodon kivülre ,stb.) és a drogok mindenkire máshogy hatnak mert mindenkinek más a szervezete,szóval kiszámithatatlan mi lesz veled menzesz közben:))
2008. ápr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy "A DROG". Mint ahogy olyan sincs, hogy "A GYÓGYSZER", vagy "AZ ÉTEL". Ezerféle különbözö pszichoaktív szer létezik. Konkrétan melyikre vonatkozik a kérdésed?


A pszichoaktív szerek többsége javarészt az agyra hat, hormonális változásokat nem okoznak, hosszú távon sem. Kivétel pld. a kannabisz, ami férfiakban csökkenti a megtermékenyítési képességet.

2008. máj. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
arra kell olyankor vigyázni,hogy ugyanoda kell dugni,mint a tampont,akkor ütősebb!:-))
2010. febr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!