Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ritkán előfordúl hogy a...

Ritkán előfordúl hogy a pulzusom írtó magas. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Tényleg nagyon ritkán van, dúrván 2 havonta, hogy a pulzomos 230 és 250 között van. Ez 1-2, jegfeljebb 3 percig szokott tartani, ezidő alatt a szívem nagyon erősen és gyorsan ver, a testem a szívverésemmel együtt mozog.

Erősen dohányzom már 2 éve és 19 vagyok.



2018. márc. 18. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát mindenesetre hagyd abba a dohányzást, de baromi gyorsan. Simán lehet attól. Gyógyszeren akarsz élni egy életen át 19 éves korodtól?
2018. márc. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2 év dohányzás után nem hinném, hogy ez az oka, de nem zárnám ki, mindenkinek más a szervezete, lehet, hogy neked így reagál rá. Szóval ha visszafogod a cigit, az akkor is jó, ha nem attól van.

De mindenképp menj el házidokihoz, és mondd el a problémát. (Ne adj neki tippet, hogy "talán a cigitől", mert akkor csak azt fogja mondani, hogy hagyd abba, és nem küld tovább kardiológiára, pedig az mindenképp kell. Persze ha rákérdez, akkor ne tagadd le.)

Szóval az lenne a cél, hogy bejuss a kardiológiára, hogy rendesen kivizsgáljanak. (Házidoki max. EKG-t tud csinálni, de az kevés.)

2018. márc. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fekve, vagy hegynek felfelé sprintelve?
2018. márc. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

-Nyílván nem akarok gyógyszereken élni.


-Kb fél éve voltam, de azt mondta hogy ez normális :D ezután nem nagyon foglalkoztam vele mert ritkán jött elő.


-Hírtelen mozdulatnál szokott, de nem minden esetben.

2018. márc. 18. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!