Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől vakarózik az egész család?

Mitől vakarózik az egész család?

Figyelt kérdés
Nyár végén kezdődött, az akkori párommal azt vettük észre, hogy néha ránk jön a viszketés, és az egész testünkön (kivéve arc, fej, nemi szervek) apró, színtelen kiütések jelentkeztek. Akkor a bőrgyógyász azt mondta, hogy nem kell aggódni, mert ez a melegtől van. Aztán jött az ősz, lehűlt az idő, és még mindig véresre vakartuk magunkat. Télen szakítottunk, hazaköltöztem, hugom mellett aludtam, rá egy hónapra nála is elkezdődött. Voltam háziorvosnál, adott szteroidos krèmet, nem használt. Ismét voltam bőrgyógyásznál, halvány gőze sem volt, hogy mi ez. Azt mondta, nem rüh, mert az nem ilyen. Ágyi poloskánk sincs. Nem vagyok allergiás semmire. De már kikészültem. Meleg víztől mégjobban viszket. Megőrülök. Azóta az egész család vakarózik.
2018. márc. 19. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet,sőt tuti,h csak poloska lesz az!!!!
2018. márc. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ez ponthogy rüh. Jellegzetes tünete, hogy fürdés közben felerősödik a viszketés.
2018. márc. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!