Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá?

Hogyan vegyem rá?

Figyelt kérdés

A barátom (21) beteg (nátha, hőemelkedés majd láz), de nem hajlandó elmenni orvoshoz. Azt mondja, hogy nem szeret orvoshoz menni. Senki sem szeret, de ha muszáj, akkor muszáj. De sehogy se tudom meggyőzni. Tudom, hogy az ő döntése, de én csak jót akarok neki. Mit csináljak?

21/L



2018. márc. 19. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén.
2018. márc. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben.. Csak jót akarok neki és szeretném, hogy hamar meggyógyuljon.
2018. márc. 19. 18:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez még nem a világvége, gondolom otthon van lázcsillapító, ennyi elég az egészhez. Az orvos is csak ezt írná fel neki, meg elmondaná a tipikus dolgokat, hogy maradjon ágyban, tea, vizes ruha (ha extrémebb). Én ennyi miatt nem szoktam orvoshoz rohangálni, hagyd rá, az ő döntése.
2018. márc. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A pokolba vezető út is jó szándékkal van kikövezve.
2018. márc. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem tudom miért án vagyok rosszként feltüntetve, csak mert szeretem és jót akarok, de mindegy.

2018. márc. 19. 18:42
 6/6 A kérdező kommentje:
*én
2018. márc. 19. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!