Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok, ha alvás zavarra?

Ciccmók kapitány kérdése:

Mit ajánlotok, ha alvás zavarra?

Figyelt kérdés
A párom elég nyugtalanul alszik, ami annyiban nyilvánul meg, hogy össze-vissza "vergődik" néha almában. Húzgálja fel-le a lábát, ez a gyakoribb és csikorgatja a fogát. A vergődés alatt egyébként arra gondolok, hogy jobbra-balra forgolódik. Mind ezt álmában.Úgy hallottam, hogy a Magne B6 Álom, ami most nagyon be van reklámozva, van akinek beválik. Van akinek pedig egyáltalán nem és hízni is híznak tőle az emberek. Kérlek ajánljatok alvás zavarra gyógyszereket, teákat és írjátok mellé tapasztalaitokat. Nagyon köszönöm!
2018. márc. 20. 12:51
 1/3 A kérdező kommentje:
*Mit ajánlotok alvás zavarra, elnézést elírtam
2018. márc. 20. 12:51
 2/3 anonim ***** válasza:

Gyógyszert semmiképp.

A Magne B6 jó akkor is, ha épp nincs semmi baja, mert mindkét ásványi anyagra szüksége van a szervezetnek.


Az okot kéne megtalálni, ami miatt nem tud nyugodtan aludni. Stresszes? Kényelmetlenül alszik? Fázik? Melege van? Zavarja valami?


Ezekből is válogathatsz: [link]

De ha bemész egy gyógynövény boltba, és elmondod a problémát, szerintem ott is fognak tudni javasolni dolgokat.

2018. márc. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod!
2018. márc. 20. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!