Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon aggódom, hogy valami...

Nagyon aggódom, hogy valami nagyobb bajom van, szerintetek tényleg nagy a gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3-4 napja úgy érzem, nem tudok rendesen ásítani. Az inger megvan, de valahogy nem az igazi, nem megy le olyan mélyre a levegő vagy nem tudom. Olyan mintha csak félig jönne rám. Eléggé aggasztó, és kellemetlen. Mitől van ez ? 23/F

2018. márc. 21. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Elkezdtem olvasni, és végig se futottam mert tudtam hogy egy lökött fiatal talál ki ilyen ökörséget.

Amúgy ásítás nélkül is jót lehet durmolni!

Jó éjt!

2018. márc. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem kitaláció, főleg, hogy stresszes vagyok nagyon ha valamilyen rendellenes dolgot észlelek magamon. A kérdést komoly szándékkal írtam ki. Számomra ez aggasztó, ennyi csak.
2018. márc. 21. 22:59
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
Hipochonder vagy.
2018. márc. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, az vagyok sajna. Attól független ez a jelenség nem tudom miért van.
2018. márc. 21. 23:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van. De 3 hónapja volt egy tüdőműtétem azért. Ha nem múlik el csináltass mellkas röntgent talán azon kiderül valami.
2018. márc. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez stresszes tünet, ne akarj ásítani, ne aggódd túl magad és elmúlik.
2018. márc. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a gyomrodban van levegő, vagy kicsit felpuffadtál? Esetleg attól is lehet. Próbálj pár napig nem inni buborékosat és többször enni kisebb adagot nem sokat egyszerre. Hátha elmúlik
2018. márc. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, stresszes vagyok nagyon, főleg mióta kiderült, hogy melóhelyen alkalmassági vizsgálat lesz. Félek a vérnyomás méréstől, meg úgy magától attól, hogy be kell menni egy orvosi szobába. Még nem voltam, de fél hónapja gyötröm magam, mindenféle betegséget magamba beszéltem. Cukorbetegség, egyéb szívbajok, tüdő betegségek, etc. Nagyon félek, és nem tudok egyszerűen uralkodni igazán efelett. Sajnos.
2018. márc. 23. 00:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondtam, hogy hipochonder vagy. Ez ideg alapon van. Kell valami nyugtató neked. Sajnos én is sokféle nem valós dolgokat érzek időnként. Már megtanultam kezelni ezeket. Próbálj meg első körben citromfű teát inni naponta legalább 3 bögrével. Szedj mellé Brandenburg neuro B vitamin komplexet is. Ezek valószínűleg fognak neked segíteni. A vérnyomásod és a pulzusod is kellene mérned.
2018. márc. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Régi a kérdés, de hátha... kérdező, végül volt ennek valami oka? Vagy csak a stressz? Mert én is hasonlóval küzdök már egy jó ideje és nagyon zavar szóval kíváncsi lennék :D
2020. nov. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!