Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kollégium nevű pokol után...

A kollégium nevű pokol után ti rögtön albérletbe tudtatok költözni egymagatok, vagy párral mentetek, ismerősökkel, stb?

Figyelt kérdés
2018. márc. 22. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi négyen laktunk egy szobában, és nagyon jól megvoltunk három évig. Negyedik évben ketten férjhez mentek, mi meg ketten nem akartunk másokkal lakni, kerestünk egy kétágyas albérleti szobát. Elég drága volt, a fűtésen meg a kaján kellett spórolnunk rendesen.
2018. márc. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt pokol a kollégium, szerettem ott lakni. Pedig előtte, mivel egyke vagyok, sosem kellett másokkal osztoznom, és az otthoni szobám jóval nagyobb, mint a kollégiumi, amiben hárman-négyen "nyomorogtunk". Én szívesen maradtam volna koleszban, de ki kellett onnan költöznöm. Utána albérletben laktam, mindig olyan helyen, ahol egy szobát béreltem. Pesten ezt pár éve alkalmazotti fizetésből még meg lehetett tenni, most már nem lehetne, mert amit alkalmazottként kerestem, annyiba kerül most egy szaros szoba. Most vidéken élek a férjemmel, itt elfogadhatóak az albérletárak.
2018. márc. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 6 hónapot laktam csak kollégiumban.

Augusztus 29-től Március 6-ig.

5 évvel ezelőtt egyedül költöztem át a mostani lakhelyemre, a SharedHouse-ba.

6-an élünk együtt (5 különböző korú és foglalkozású nővel élek) egy nagy 2 szintes, tetőkertes, udvaros, mélygarázsos házban, Budapesten a budai oldalon, közel a központhoz.


20/F

2018. márc. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!