Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj a lábam? 22/L

Miért fáj a lábam? 22/L

Figyelt kérdés
2 hónapja rendszeresen minden nap járok suliba és egy elég nagy dombot kell "megmászni".picit erőltetett a tempó mert egy évfolyamtársammal szoktam menni, és egy rövidebb táv után megfájdul a vádlim is és elől is a lábam, hiába nyújtom le, mire felérek a sulihoz szinte már csak trappolni tudok. Nem értem mert ugye már rutinná vált és azt hittem hogy erősödött az izmom de inkább nagyon hamar elfárad és fájdalmas.

2018. márc. 27. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Álljatok meg egy kis pihenőre, vagy lassítsatok.
2018. márc. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, hogy ez miatt fáj a lábad.

Énis a régi gimimbe úgy jártam, hogy minden reggel 2km-séta oda és fel a domb legtetejére. Hazafele meg szintén séta. Ráadásul ilyen ünneplő cipőben kellett minden nap bemenni, mert kötelező egyenruha volt.

2 és fél évig folyamatosan így jártam be.

Eléggé megbántam, mert azóta mindig kattog a bokám környékén amikor futok vagy gyorsabb tempóban sétálok. Ráadásul úgy heti 3 alkalommal fájnak a térdeim esténként.

Könnyen meglehet neked is, hogy erősödés helyett elkezdtek kopni a csontjaid.

Bár nekem a kopás mellett erősödött is a lábam, nem szokásom takargatni az edzőteremben sem 😎

2018. márc. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megérne egy kivizsgálást az ortopédián. Az ott ajánlott korrekciókon kívül még szóba jöhet a vitamin és ásványi anyagok pótlása is.
2018. márc. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!