Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A párom állandóan huzatot kap...

A párom állandóan huzatot kap ami általában a fülére és a fogára megy rá. Mit lehet vele tenni? Nem magyar állampolgár és nincs tbje szal dokihoz nem tudom vinni. Mit adhatok rá vagy esetleg van valami itthoni gyógymód rá?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
kifizeti a kezelést, akkor kpben vagy ha eu-s állampolgár, akkor van is biztosítása....menjen gégészetre...akár magánklinikán is
2010. jún. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is pont így voltam! Egészen más okból,de kicseréltettem az összes amalgám fogtömésem és azóta nincs huzatérzékenység.
2010. jún. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Neki nincs tömése sajnos.És nem vagyunk gazdagok h kitudjuk fizetni a kezelést mert az nem 2 forint
2010. jún. 11. 15:27
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a válaszokat
2010. jún. 11. 15:27
 5/7 anonim ***** válasza:

A párod törpenyuszi?

Mert akkor jó neki ez a válasz:

" [link]

"A nyulak légzőszervi kórformáinak kialakításában nagy szerepük van a különböző hajlamosító tényezőknek. Ezek közül a legfontosabb a huzatérzékenység. A megbetegedés elsődleges okozója a Pasteurella multocida nevű baktérium, ami a klinikailag egészséges nyulak 30-50%-nak orrjárataiban megtalálható. A P. mult. mellett két másik baktérium, nevezetesen a Bordetella bronchiseptika és a Staphilococcus aureus is részt vehetnek a légzőszervi betegségek kialakításában, szerepük azonban másodlagos. Tehát a Pasteurellák az orr nyálkahártyájának felületén találhatók és kül. Hajlamosító tényezők (huzat) hatására orrhurutot (gyulladást) okoznak. Ez a pasteurellosis leggyakoribb formája. "

2010. aug. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem nyuszi, akkor vegyél a patikában Apranaxot. Az csökkenti a gyulladást. Nekem bevált.
2012. aug. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem törpe nyuszi:)))) köszi:)
2012. aug. 22. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!