Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet mindez?

Sweete02 kérdése:

Mitől lehet mindez?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel elkapott a diszkomfort érzés a hasam jobb alsó, illetve közép tájékán, ma reggelre viszont már a hátam, a nyakam és a derekam is borzasztóan elkezdett fájni. A hasam nyomásra érzékenyebb, nyilaló érzésnek mondanám a fájdalom típusát. Éjszaka elég rosszul aludtam, viszont ez már zsinórban kb. másfél hete így van. Reggelente fejfájással kelek, ezt fájdalomcsillapítóval szoktam enyhíteni. Eléggé fáradékony és gyenge is vagyok mostanában.

Mi lehet az oka összeségében ennek az egésznek? Eléggé fiatal vagyok, emiatt tanácstalan is, de nem találom normálisnak a helyzetet.

15/L



2018. ápr. 1. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Jobb alhasi fájdalom? Nem vakbélgyulladás?
2018. ápr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem. Azóta a hasfájás enyhült, a többi fájdalom viszont továbbra is fent áll, értetlenül állok a helyzet előtt.
2018. ápr. 1. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!