Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi bajom, van mi történt? SOS?

Mi bajom, van mi történt? SOS?

Figyelt kérdés

Sziasztok tegnap este 9-órakkor, az történt hogy megakartam nézni hogy anyum ott van a másik szobában-e benyitottam, beszóltam hogy van itt valaki?

Ennyire emlékszem összeszorult kicsit a tüdőm (de eközben még bemendtem hülyeségből vettem egy nagy levegőt bent tartottam és felhúztam a vállamat)

Utánna jött ez a dolog erre emlékszem hogy homályosan kóvályogtam 1-2mp után azt vettem észre hogy visszakerültem oda arra az ágyra ahol elindultam...

Bent volt tesóm ő annyit mondott hogy azt látta bejöttem nem szóltam senkihez leültem, de erre nem emlékszem, fáj most a fejem ennyi

..

Vérnyomásom most 128/105 volt.

Tegnap este a történtek után 130/120 volt.

Utánna lement 120/70

Mi történt, nem akarok bekerülni a korházba, se meghalni 14 éves vagyok!!

Segítsetek!


2018. ápr. 1. 14:05
 1/1 anonim válasza:

Nem kell megijedni. Én jártam úgy, hogy arra keltem fel, hogy lihegek, izzadok és a pulzusom az egekbe és az ablakpárkányba kapaszkodtam mert nem birtam állni. Ezt úgy csináltam, hogy aludtam. Az ablakban tértem észhez, kinyitottam azt. Nem tudom, hogy kerültem vissza az ágyamba. NEm emlékszek álomra vagy valami. De ez megmaradt. Megjegyzem ez nem lehetett álom, mert csukva volt az ablak este reggel pedig nyitva és a piszamám is le volt véve szal.


Vannak ilyen wtf szituk alvás közben és fentlét alatt is, nem kell megijedni. Nem fogsz meghalni.

2018. ápr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!