Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Súlyproblémával nem küzdők:...

Súlyproblémával nem küzdők: nektek sikerül rávennetek magatokat a sportra?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 1. 17:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. ápr. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem igazán..
2018. ápr. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. ápr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Mert nekem nem annyira sikerül.

Hazaérek este 7-re és hajnal 5-kor kelni kell.

Hétvégén eddig suli volt nomeg rokonok.

Aztán néha barátok, hobbi is.


A megmaradó időben álmos vagyok, nehéz úgy rávenni magam bármire is. Kb takarításra is.


Továbbá nem szeretek sportolni, de ezzel szerintem nem vagyok egyedül.

2018. ápr. 1. 17:27
 5/14 Flagstaff ***** válasza:

Nekem sikerült, mégpedig így:

Először is, ne a kifogásokat sorold. Mindenkinek van más elfoglaltsága a sportoláson kívül is.

Próbáld meg a sportot, a mozgást a mindennapok részévé tenni. Ne maratoni futásban gondolkodj, de például sétálj egy buszmegállót munkába menet, egyet meg hazafelé. A találkozókra ne autóval, busszal menj, hanem biciklizz el a barátaidhoz, rokonaidhoz. Ne a szobában üldögéljetek süti mellett, hanem biciklizz, sétálj velük is. Tévénézés, filmezés közben használj szobabiciklit. Takarítás közben guggolj, hajolj annyit, amennyit tudsz. Biciklizhetsz munkába is. És így tovább... Hajrá, hajrá!

2018. ápr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Kifogás = az az érv, amit a másik nem ért meg, nem tud elfogadni.


Bringával néha mentem munkába, ez jó volt, de volt hátránya.

Viszont amikor nem azzal megyek, akkor nehéz a sportot megoldani. :D


Gyalogolni sokat szoktam, bár másokkal utálok, inkább beülni valahova. Nem tudok úgy figyelni a beszélgetésre, ha közben himbálózunk, mint egy bolygóhollandi.



Fizeted a szobabiciklit? ;)

Amúgy netezni szoktam, filmezni nagyon ritkán.

2018. ápr. 1. 18:18
 7/14 A kérdező kommentje:
Félre ne értsetek, ha súlyproblémám lenne, akkor se tudnám magam a heti 0,5-1,5 órán kívül többre rávenni.
2018. ápr. 1. 18:19
 8/14 anonim ***** válasza:
Jol irja az előző kifogásokbol Dunát lehetne rekeszteni , ha ennyire nincs időd akkor munka közben iktass be egykis mozgást , és legyen ott az elszántság hogy változtatni akarsz.
2018. ápr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hogy nincs ennyire időd semmire miaz amit dolgozol?
2018. ápr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Irodai munka, ebéd ledolgozandó és szinte állandóan el van rendelve a túlóra. Így mondható, hogy szinte mindig heti 50 órákat vagyok bent, ha nem többet. De ezt eddig szerintem sok dolgozó ember elmondhatja magáról. ;)


Otthon ugye takarítás, mosogatás, mosás, vásárlás.


Emellett általában tanulok is, hátha lesz jobb munka. Már nem kevesebb, mert abban én ugyan nem hiszek, hanem kevésbé unalmas és jobban fizető.


Kifogás = az az érv, amit a másik nem ért meg. ;)


Menjek el munkaidő közepén 10 percet futni vagy hogy értitek, hogy munka közben mozogjak?

2018. ápr. 1. 18:40
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!