Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Más is rosszul van ebbe a...

Más is rosszul van ebbe a melegbe vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen? Milyen tüneted szokott lenni?

Figyelt kérdés

nekem fáj a fejem de nem nagyon csak olyan émelyítően, hányingerem van. semmi erőm nincsen. ma vásárolni voltam anyuval de le kellett ülnöm mert azt hittem elájulok.

máskor nem voltam ilyen érzékeny a melegre.



16/L


kort és nemet is írjatok légyszí.


2010. jún. 11. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is így viselem :S

15/L

2010. jún. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet meg fog jönni és azért vagy ennyire érzékeny? Ilyen melegben én is elég nyamvadt tudok lenni, ha épp jönnek a piros napok. Igyál sok folyadékot, zuhanyozz naponta többször akár. Esetleg megpróbálhatsz inni egy adag kávét, engem az mindig helyre tesz, ha olyan szétzuhant vagyok. Plusz úgyis mindjárt vége a sulinak, aludj többet, éjjel csináljatok egy kis kereszthuzatot a lakásban, hogy megmozduljon a levegő.


19L

2010. jún. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én szerencsés vagyok ilyen téren, mert jól viselem a hőséget, na meg szeretem is.

De te, ha lehet, akkor kerüld a nagy melegben való járkálást, este/reggel menj, ha menned kell.

Ha esetlegesen mégsem elkerülhető a nappali mászkálás, akkor sapkát a fejedbe, vizet a táskádba, lenge öltözet illetve árnyákos helyen való tartózkodás.

Kitartás ! :)


15/l

2010. jún. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem fejem fáj,ájulás van rajtam erőtlenség

22/L

2010. jún. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi :)


ma 17:27.:

lehet igazad van mert pont ma reggel jött meg :S

2010. jún. 11. 17:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugye-ugye! Így legyen a lottón ötösöm. Nekem meg tegnapelőtt, egész nap csak szédültem jobbra-balra pedig a hasam is épp csak fájdogált, de ebben a hőségben egyszerűen hányingerem volt, remegtem, szédültem és csak a fekvés esett jól. Esétre lehűlt az idő és nagyjából semmi bajom nem volt már. Igyál sok vizet és pihenj inkább, este vegyél egy hűsítő zuhanyt.

17.27-es voltam

2010. jún. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokat izzadok és kedvetlen vagyok!
2010. jún. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!