Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kiírhatnak táppénzre izületi...

Kiírhatnak táppénzre izületi fájdalom miatt?

Figyelt kérdés
Egyszerű szerelő vagyok egy gyárban, az utóbbi 2 napban viszont helyetesítettem és nehéz fizikai munkát végeztem. Ezt a könyököm, derekam, combcsontom, talpaim nem értékelték túl nagyra. Nem állt be a derekam csak iszonyat mód fáj mindenem. De egy két nap alatt biztos kitudnám pihenni. Kiír ezzel az orvos vagy ne is erőltessem?
2018. ápr. 4. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha megmondod, hogy a fájdalmaid miatt nem tudod ellátni a munkádat, akkor ki kell írnia. Lehet, hogy elküld szakorvoshoz, pl. reumatológiára.
2018. ápr. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából túlerőltettem a hátam és a végtagjaimat. Ez nem kezelendó vagy maradandó. Viszont nem is múlik el egy nap alatt. De akkor ezek szerint nem fog bolondnak nézni az orvos, hogy csak azért megyek el hozzá, mert "nagyot akart a szarka" és most fáj mindenem. Köszönöm a gyors választ.
2018. ápr. 5. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!