Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha beszedek még 1 negyedet...

Ha beszedek még 1 negyedet akkor mekkora a valószínűsége annak hogy megint rosszul leszek? Illetve a rosszul létet hogyan tudnám legyőzni elmulasztani?

Figyelt kérdés
Tegnap bevettem egy negyed rexetint este. Nagyon rosszul voltam halucináltam minden bajom volt de valahogy leküzdöttem. Ma is hasonló tüneteim voltak de nem szedtem be.
2018. ápr. 5. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és mire kaptad ezt a " gyógyszert"? Feltételezem nem úgy adták, hogy random kapkodj be belőle neked tetsző adagokat. Ráadásul maga a "gyógyszer" is okozhat.hallucinációt. Olvasd elca mellékhatások között. Senki nem tud neked válszt adni mert nem írtad le mi bajod van, és az mitől alakult ki. Minden esetre ha nem muszáj én biztos nem kapkodnék be legális drogokat csak úgy.
2018. ápr. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél be b vitamin komplexet és menj el futni!
2018. ápr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok és depresszióval vegyes szorongásra kaptam. Mivel mondták hogy bazi erős így egy negyedet vettem be először
2018. ápr. 5. 14:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a francba. Menj el sportolni, sétálj a napsütésbe, menj társaságba, szedj vitaminokat....és keress egy jó pszichológust akivel tudtok beszélgetni. De ne kezdj el ennyi idősen ilyen drogokat szedni mert rámegy az életed. Tapasztalat!
2018. ápr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!