Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kortizon infúziótól vizesedett...

Kortizon infúziótól vizesedett be és keményedett meg úgy a vádlim és a bokám, hogy felemelni nem tudom fekvő helytetben?

Figyelt kérdés
Igazából ez csak 1 dolog, amit észrevettem magamon, amint hazaértem a kórházból, de ez a leglátványosabb, ijesztő. Kettős látással és migrénnel mentem be. Na az elmúlt! De rosszabbul érzem magam, mint amikor bementem... 2 infúziót is kaptam, de csak a Kortizon 250 mg szerepel a lapomon. Talán 2 részletben kaptam meg. Akkor fogalmam sem volt róla, hogy mit adnak, örültem, hogy élek, gondoltam tudják, mit csinálnak. Többször szóltam már az infúzió csepegése közben, hogy a hasam fáj tőle nagyon, mintha az összes folyadék oda áramlana egyből, aztán pumpával nyomnák ki belőle.. Nem mondták, hogy normális, de az ellenkezőjét sem. Erre is kíváncsi lennék. Fel vagyok puffadva 3x akkorára, amilyenre szoktam. Mert igen, egyébként is puffadok. (Valószínűleg gluténérzékenység miatt.) Valamint iszonyatosan szédülök fekve is.. Én nem akarok visszamenni és lehet, hogy holnapra már el is múlik, de érdekel, hogy ez normális, vagy nem, ilyeneket sehol nem olvastam, pedig vannak mellékhatások szép számmal. :/ Az is lehet, hogy a branült szúrták rosszul, mert amikor vért is vettek, az ápolónő ruhája is csupa vér lett. :D Magas is volt a vérnyomásom azt mondták. A durva, hogy ez nem Magyarországon történt, ledig eddig sosem csalódtam a németekben.. Vagy lehet, hogy ez senki hibája, csak így jártam, mondjuk én nem engedtem volna magam haza így. Ct-ztek is.. Elvileg nincs gáz a fejemmel.

2018. ápr. 6. 00:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!