Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel tudnám a csuklómat...

Mivel tudnám a csuklómat erősíteni?

Figyelt kérdés

Kb 7 éve problémám van vele. Kezdetben mikor megjelent a duzzadás, fájdalom a csuklómban jártam orvoshoz. Azt mondták rá, hogy ínhüvelygyulladás. Javult azóta, de hetente-havonta visszatérő probléma, hogy elkezd fájni, ha a hajlítom a csuklóm. Ilyenkor rakok rá csuklószorítót (vagy mit, speciális dolog ami támasztja) és ez elmúlasztja pár napra.

Szeretném valahogy csökkenteni ezt a problémát, erősebbé tenni a csuklóm, mert remélhetőleg egyetem után olyan szakmám lesz majd, ahol fontos lenne, hogy ne fájjon állandóan a használata miatt.


2018. ápr. 7. 20:58
 1/1 chuckyhawk ***** válasza:

1.Szerintem menj el megint orvoshoz,hogy tényleg az e a baja,merthát elég régi dolog.

Ha erősíteni akarod akkor menyj be a tescoba.a sulyzóknál találsz egy kis kék labdát,benne egy sárga gömbbel meg egy madzaggal.azt hegymászók használják.elég bitang.de ha otthon akarod akkor fogj egy seprű nyelet két kézbe és csavard.ha az már megy akkor tegyél középre egy kissúlyt vmi kötélen és tekerd fel aztán le.

2018. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!