Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek depressziós vagyok?

Szerintetek depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy egy senki vagyok,senki nem szeret mindenki utál megakarom ölni magam elkezdtem vagdosni magam a fájdalom miatt hogy soha senki nem törődik velem és senki sem figyel rám.Nem értem mi értelme élni.14/F
2018. ápr. 9. 21:30
 1/3 anonim válasza:
100%

Lehet kicsit az vagy, de próbáld megkeresni az öröm és a boldogság pontot. Ez akár lehet ember, tevékenység, hely! Próbálj ki valami újjat. Ha egy személy miatt bánkodsz, próbálj zöld ágra vergödni, kibékülni. Ha nem áll közel hozzád hagyd őrá a dolgot. Halálesetnél gondolj bele abba, ha az ő szemszögéből lennél, nem szeretnéd hogy feladja az aki szeretett. Csináld azt amit ő tenne.

Éz az ÉN véleményem, remélem tudtam segígeni. De ami fontos: NEM ÉRI MEG FELADNI!

12/L

2018. ápr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen. Keresd fel az iskolapszichológust vagy hívd fel a Kék vonal ifjúsági segélyvonalat, chatelni is lehet velük. És azért gondolkozzál olyan emberen, aki mégiscsak szeret, biztos, hogy van. A vagdosást meg hagyd abba, mert semmire se jó.
2018. ápr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi...
2018. ápr. 10. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!