Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Frontin tablettaval kapcsolatos?

Frontin tablettaval kapcsolatos?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, ősszel 14..Maximum hány Frontin tablettát vehetek be egy nap?

2018. ápr. 11. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem bàntàsból, de 13 èvesen mi a lósz.rnak vennèl be te frontint?
2018. ápr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valamiért..Legyszives valaki írja meg normalisan
2018. ápr. 11. 15:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Fogd fel ez egy olyan erős gyógyszer amit 18 èv alatt nem ajànlanak az orvosok! Főleg nem egy 13Èvesnek. Szinte drog ez a gyógyszer, hozzàszoksz nagyon nehèz leszokni róla ès fokozatosan kell! Egyet sem ajànlott bevenni akkor te mennyit vennèl be egy nap? 4et 5öt? Szerintem vedd be az egèsz dobozzal... biztos ez hiànyzik a te 13èves szervezetednek... ha most ilyeneket akarsz szedni bele se merek gondolni mi lesz veled idősebb korodban.
2018. ápr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgyse leszek idősebb...Hamarosan megolom magam szóval
2018. ápr. 11. 16:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Eloszor is, 0,25-bol 1et, ha 50 kg alatt vagy. Ha felette, akkor kettot. Masodszor: ne old meg magad soha semmilyen kprulmenyek kozott! En is tudnek meselni, mindenkinek vannak szornyu idoszakai. Nekem is a te korodban volt az elso, en is frontinnal kompenzaltam, azota is fuggo vagyok(igaz nem banom) Se a fuggoseget nem banom es most figyelj: azt se banom, hogy nem lettem ongyilkos! Hamar eljon az a 18 ne felj, es mindentol megszabadit, ami banthat/korlatozhat teged! Tarts ki, megeri!
2018. ápr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végre egy normális ember,aki megérti a helyzetem..És nagyon szépen köszönöm :)
2018. ápr. 13. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!