Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! Már nem tudom meddig...

SOS! Már nem tudom meddig bírom ezt tovább, mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
Egy hete nem eszek. Nem bírok enni. Ha megpróbálkozok vele, akkor is hányingerem lesz és kihányom, vagy bent marad de akkor borzasztóan fáj a hasam. Félek menni bárhova is, mert minden léptemben érzem a gyengeséget, és már nem tudom, hogy melyik léptemben lesz az, hogy összeesek. Illetve arra lettem figyelmes, hogy a hajam sokkal sűrűbben hullik, és a körmeim is elgyengültek.

2018. ápr. 11. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit kezdjél magaddal? Hát mondjuk orvoshoz menni! Holnap!
2018. ápr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Muszáj iskolába mennem. Nem hiányozhatok. Anya mérges lenne rám nagyon, ha megtudná, hogy megint milyen vagyok.
2018. ápr. 11. 20:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Jaj istenem, hát beteg vagy! Lány vagy? Te félsz a szüleidtől? Anyád nem veszi észre, hogy nem eszel? Holnap délelőttös vagy délutános az orvosod?
2018. ápr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Őszintén: nem bírsz vagy nem AKARSZ enni?!


Ha anorex-bulimiás voltál, akkor megértem, hogy anyád kiborult, mert visszaestél.

2018. ápr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Eleinte nem bírtam, mert nagyon rosszul voltam lelkileg bizonyos okok miatt, de most már nem is akarok. És nem is tudnék.

Nem estem vissza, nem voltak ilyen jellegű problémáim az étkezéssel. Más lelki gondjaim voltak.

2018. ápr. 12. 11:51
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
De cicácska ez így nem működik mert tényleg össze fogsz esni és a végén egy kórhazban kötsz ki. Most az jó lesz? Mindenkinek vannak gondjai, sajnos az élet nem olyan mint a filmekben és felnőttként még nehezebb lesz. Erőltesd meg magad és minden órában egyél meg igyál pár falatot akkor is ha rosszul esik. Nincs más megoldás! Vagy az orvos de akkor cirkusz lesz otthon meg kellemetlen lesz az egész....én inkább ennék. És ha picit megerősödsz kezdj el sportolni az sokat segít a lelki problémákon. Anyukádat meg kérd meg vegyen neked valami vitaminkomplexet attól az étvágyad is megjön megctalán a hajad sem hullik majd. Csak van 1 barátnőd vele beszéljétek ki a gondokat. Amit csinálsz annak valami pszichiáter lesz a vége aki megtöm gyógyszerrel amitől zombiként fogod élni az életed....ha ez kell akkor koplalj. De nem hiszem hogy pár falatot nem lejetne megenni óránként. Aztán napról napra növelni a.mennyiseget. süt a nap, fiatal vagy akár jól is érezhetnéd magad. Nem a világ szörnyű hanem amit gondolsz róla. Menjetek el fagyizni! Már is jobb kedved lesz.
2018. ápr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen lelki gondjaid vannak?
2018. ápr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!