Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bunkó doki sztorik? Ma elvitte...

Bunkó doki sztorik? Ma elvittem a fiamat (6é) mert megcsípte egy szúnyog, és feldagadt tőle a fél feje.

Figyelt kérdés
Az egyik szemén nem is lát, annyira. Hát azt a lekezelő stílust!! Egy rovarcsípéssel? Az utánunk következőt meg már előttünk leszólta!
2010. jún. 12. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
ne is foglalkozz vele. az én kisfiam is járt így, szegénynek bedagadt a szeme, olyan volt mint egy gnóm. én nem vittem orvoshoz. kamillás borogatást tettem neki rá, az segített levinni a duzzanatot. sajnos allergiás rá, így fokozottan figyelek hogy ne legyen szúnyog, de hát kiszűrni nem lehet. a dokival meg ne törődj, rossz napja volt.
2010. jún. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor adj a kissrácnak calcium sandozt és kamillás borogatás!
2010. jún. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi egyszer kiütésesek lettünk a Coccolino öblítőtől. Először csak az egyik gyereken jelentek meg a kiütések, kihívtam az orvost, mert akkor még nem tudtam mitől. A gyerek az ágyában feküdt, a doki meg oda se ment hozzá, csak megállt az ajtóban, a gyerektől 5 méterre és megállapította, hogy skarlátos a gyerek és mindannyiunknak írt fel gyógyszert rá. Szerencsére nem vettük be, mert nekem gyanús volt, hogy ez nem skarlát.

Nem volt bunkó, inkább ez egy vicces story.

2010. jún. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

múlt héten történt. Nagymamám kórházban van, begyulladt az epéje. 90 éves, és a vizitkor azt mondta a doki, hogy nem műthető, de az epehólyagja bármikor szétdurranhat. Mamikám megkérdezte tőle, hogy akkor mi lesz vele, a doki válaszára tanú is van, ezt mondta: "A papoknak is élni kell valamiből".

Teljesen kész lettem ettől a hozzáállástól. Még ők várnak hálapénzt!!!!!!!

2010. jún. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Évekkel ezelőtt történt. Lányom 6-7 éves lehetett, soha nem volt 39 foknál magasabb láza korábban. Iszonyatos pocsék idő volt, erős szél, havaseső, minden csupa latyak és szombati nap. Lányom nagyon fájlalta a hasát, és 40-41 fok között volt a láza, amit nem tudtam csillapítani hűtőfürdővel sem. Hívtam az ügyeletet, ahol először azt mondták, vigyem be a gyereket. Közöltem, nincs autónk, ilyen időben, ekkora lázzal, ami soha nem volt korábban, hogy gondolják a bevitelt. Akkor azt mondták, oké, küldik majd a kocsit, de várni kell. Kb. 3-4 óra múlva megjött a "doktornő", elmondtam, hogy a hasát fájlalja, soha ekkora láza nem volt, és órák óta nem tudom lenyomni. Megvizsgálta a lányom, közölte, csak egy torokgyulladás, nem tudja miért fájdítja a hasát, de ezért kár volt őket kihívni, mert rengeteg helyre kell menniük, és ez alatt az idő alatt több idős embert el tudott volna látni. Kiszaladt a számon, hogy lesz@rom, és látványosan a fiókba tettem a bélelt borítékot.

Kb. 1 hónapra rá ugyanúgy fájlalta a hasát, de akkor a gyerekorvoshoz mentünk, nem volt láza, és úgy engedett haza minket a DOKTORNŐ, hogy a beutalót megírta, hogy ha belázasodik, azonnal mentő, kórház, mert vakbélgyulladás gyanús. Megúsztuk, de a mai napig robbanni tudnék, ha az eset eszembe jut.

2010. jún. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Hát ez a nagymamás kiakasztó!!!

Most már megnyugodtam, de az mégis felháborít, hogy előttem szólják le a másik beteget.

2010. jún. 12. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!