Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megcsináltam azt a poharas...

Megcsináltam azt a poharas szájnagyobbítást, mert nem tudtam, hogy az rossz, és most kiütéses vagyok?!

Figyelt kérdés
Fogalmam sem volt arról, hogy az rossz dolog, láttam egy videoban es semmi baja nem lett a lánynak, aki csinálta, en meg gondoltam egy kis időre megpróbálom, tényleg nem tudtam, hogy baj lehet belőle, es most tiszta kiütés az a hely, ahol ra volt “cuppanva” a pohár! 5 percig volt rajtam a pohár! Nem olyan erősen volt odanyomva. Most mondom, tiszta kiütés ott, ahol volt a pohár, de azon kívül semmi baj, nem faj, minden részt érzek, nem érzek semmi rosszat, de tiszta kiütés! Lehet, hogy ezzel nagy bajt csináltam?? Meddig leszek kiütéses? Annyira hulye vagyok, nem tudtam tényleg, hogy ez rossz következményekkel is járhat! :( Kérlek, segítsetek!! Köszönöm a válaszokat!
2018. ápr. 12. 16:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Legyszi, segítsen valaki, ugye nem csináltam olyan károsodást, ami örökre megmarad?? Nagyon szégyellem magam, nem hittem, hogy ez lesz... Holnapra elmúlnak a kiütések?? Nagyon félek!
2018. ápr. 12. 16:49
 2/5 anonim ***** válasza:
ez már megint mi hlyeség? :D
2018. ápr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 mar utana olvastam es ez ilyen hulye challange, ami mar konkrétan verseny lett, hogy ki tud nagyobb szájat szívni magának, ehhez mar elvileg külön “szájszívó” izék is vannak, de en sem ertem, miert jo az, hogy ilyen pávián szád van... En sem azért csináltam, csak unatkoztam es gondoltam mi baj lehet belőle... Annyira hulye vagyok!
2018. ápr. 12. 16:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Azok a kiütések kb olyanok mint mikor valakinek kiszivjak a nyakat

Holnapra nem hiszem hogy elmulik..de a remeby hal meg utoljára:))

Gondot nem okoztálk vele nem lesz semmi maradandó

2018. ápr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Így jártál, ezért nm kell minden neten látott szarságot kipróbálni :D
2018. ápr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!