Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ekcémára milyen gyógymódokat...

Ekcémára milyen gyógymódokat tudtok ajánlani? Tapasztalatok? Házi praktikák is érdekelnek.

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem a shea vaj vált be + a sanotopic kézkrém. De sokat segített, hogy nem eszek olyan kajákat, amik tele vannak E-vel.
2010. jún. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Fényterápia

Sok-sok levegő.


Felnőtt? Gyermek?

2010. jún. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok,nekem van az ujjamon és egyre terjed:S kipróbálom őket. Fényterápia? Hol lehet olyat?
2010. jún. 12. 14:43
 4/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nekem s az ujjamról indult, most már az egész tenyerem olyan :(

Nagyon nem tudnak mit kezdeni vele, ezeket a krémeket használom + napoztatom.

2010. jún. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ha van lehetőség b.i.o.ptron lámpát kölcsönözni, (mert nagyon drága venni) vagy olyan helyen próbálkozni, ahol azzal kezelést végeznek.

Van, ahol nagyobb gyógynövényboltban is csinálják.

2010. jún. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a hajas fejboron van.Semmi nem segit...szoszerint semmi.
2010. jún. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
Siófokon van egy magán börgyógyász, 3000Ft egy alkalom, vizsgálat, 2szer voltam és elmúlt. Felírt kenőcsöt, ecsetelőt, és mostanra már nem is látszit az egyik tenyeremen, a másikon pedig már csak lehámlik az a bőrréteg aztmodnta az orvos.
2010. jún. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

akkor lehet még belső tisztítókúrát végezni.

Lúgosítás.

Húsfogyasztás visszaszorítása, esetleg elhagyása.

Tartósítószerek lehetőség szerinti elkerülése.

2010. jún. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%

nekem a bőrgyógyász által felírt kevert kenőcs vált be.egy ideig használtam a bioderma atoderm nevű testápoló krémet.nagy jó volt.(sajnos drága...)

a tengervíz csodákra képes.hallotam olyanról aki sós fürdőt vett.én még nem próbáltam.

leginkább a kezeimen jön elő,nagyon sokszor kézkrémezem,mindig tisztán tartom.így nem annyira terjed el.A fejbőrömön is néha kijön.a szárazsampon és a hajlakk vált be.néhány napig kibírható velük vakarás nélkül és ilyenkor enyhül.

2010. jún. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hú nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Kipróbálom amit csak tudok!
2010. jún. 13. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!