Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok reggel felkelni....

Nem tudok reggel felkelni. Vagy ha fel is kelek, akkor két órán keresztül friss vagyok, majd elalszom. Mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, eddig dolgoztam, általában délre jártam munkába, vagy inkább du 2-re, és késő estig dolgoztam. Most viszont újra tanulok, és korán kell kelni, 8-ra suliba kell menni, de ez már így van több mint fél éve, és nem tudom megszokni, egyszerűen nem megy.

Felkelek fél hétkor, egész könnyen, elmegyek esetleg futni is, (futás nélkül is fáradt vagyok), majd mikor bent vagyok a suliba 9 óra után egészen délig annyira fáradt vagyok, többször pillanatokra elalszom, és nem tudok koncentrálni.

Nem alszom keveset, 11 körül már ágyban vagyok legkésőbb, de néha korábban is, akkor is ugyanaz a helyzet. Az sem áll fent, hogy unalmas lenne az óra, mert nem az.

Már nem tudok mit kitalálni, annyira fáradékony vagyok. Voltam vérvételen is már, hátha valami nem okés, de minden rendben van.


2018. ápr. 13. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Éjjeli típus vagy.


Párom is, neki kész halál nyolckor elindulni melóba, egyszerűen 11 előtt nem igazán egész ember.


Éjjel meg pörög, ötletel, felkel és a projekthez írogat, mert teli van energiával.

De reggel kész rémálom kiédesgetni az ágyból.

2018. ápr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amikor délre ill. 2-re jártál munkába, akkor mikor keltél?

A vérvételnél nem tudom, mit vizsgáltak. Szerintem a pajzsmirigyedet is meg lehetne vizsgáltatni (endokrinológust keress).

Hétvégén, ha nem kell sehova sem menned, hogy telik egy napod? Mikor kelsz és a nap folyamán mikor vagy álmos?

Reggel szoktál rendesen reggelizni? Ha evés nélkül ülsz késő délelőttig, akkor emiatt is lehetsz álmos.

Alacsony vérnyomás is okozhat álmosságot.

De az is lehet, hogy egyszerűen levegőtlen a terem, és az oxigénhiányos teremben folyton elbóbiskolsz. Ez természetes, én konferenciákon szoktam így lenni.

2018. ápr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Rendesen reggelizem, minden reggel. Pajzsmirigy még nem volt vizsgálva, vérnyomásom rendben van.

Hétvégén dolgozom, szóval nem az van, hogy egész nap ágyban vagyok, kb 9 körül felkelek. Álmos délután nem szoktam lenni, csak kb délig tart az álmosság. Este 10 előtt szinte sose vagyok álmos, de inkább 11.

2018. ápr. 15. 15:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Erre nem tudok mit mondani.

Fél év alatt át kellett volna már állnia a szervezetednek.

Talán orvos tud valami okosat mondani a problémádra.

2018. ápr. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!