Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon sokat vagyok szomoru...

Nagyon sokat vagyok szomoru es nem tudom mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
nem talalom onmagam. sok minden tortent velem az utobbi idoben es nagyon nem birom feldolgozni ugy gondolom . Sokszor szomorkodom es nagyon sokat alszom.valaki aki tudna segiteni hogy is kuzdjem le ezt nagyon szpen megkoszonnem .
2010. jún. 12. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a sport szokott segíteni, ha letört vagyok! próbáld ki, menj el futni egy kicsit egy mp3-mal jó pörgős számokkal sztem jobb kedved lesz!
2010. jún. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pár napja én is erre keresem a választ. Ami azóta javult: ha sokat alszol, folyamatosan letört leszel, és még többet igényel a szervezeted. Próbáld valahogy belőni mennyi időt szánsz rá. Ha azért alszol mert nem akarsz gondolkodni, akkor inkább folyamatosan menjen a háttérben film, sorozat, zene, akármi, ne legyél csendben. Torna (én spec. itthon csinálom DVD-re, mert semmi kedvem kimozdulni, de a hatása ugyanolyan jó, csak napi 40 perc kb.). Este mikor kicsit lehűlt a levegő, akkor meg elmegyek sétálni egy barátnőmmel, vagy akár egyedül. Valamint elkezdtem B6-vitamint szedni.


24/L

2010. jún. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
korod és nemed?
2010. jún. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
21 eves lany vagyok juniu 6ikan volt aszulinapom es mar tobb mint egy eve angliaban elek. Nagyon sok mindent tortent velem ez ido alatt. tobbek kozott hogy beleszerettem egy 33 eves pasiva akivel egy agyban aludtunk olelkeztunk de nem tortent semmi. Most pedig nyarra hazament. probalom elfelejteni de nem megy. es o pedig a viselkedesevel itt teljsen megorjitett. Hat az alvassal telleg igazatok van mert minnel tobbet alszom annal tobbet szeretnek. rengeteget gondolkozom amitol az orultebe kergetem sajat magamat.... nemtom mi lesz a vege de e...most arra az elhatarozasra jutottam hogy hagyom az esemenyeket ugy folyni ahogy szeretnenek es lesz ami lesz mar nem probalok randizni vagy torni magam semmin... kicsit muszaly lenyugodnom es jol ereznem magam ott ahol vagyok csak rohadt nehez:(
2010. jún. 13. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!