Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit mondtok arról, ha azt...

Mit mondtok arról, ha azt mondom, hogy engem felizgat és vonz az orvosi vizsgálat?

Figyelt kérdés

Egy kérdésre válaszoltam, és ennek kapcsán jutott eszembe a dolog. Valahol valaki kérdezte, hogy volt e már olyan iskola vagy üzemorvosnál, ahol telejsen vagy egy szál alsóra kellett vetkőzni. Mert sajnos én nem és ez adta az apropót a válaszhoz.

Én annyiból sajnálom, mert van bennem egy nem kért, nem tudatosan eldöntött, de létező perverzió, hogy imádom, ha orvos vizsgál, minél kiszolgáltatottabb, minél meztelenebb helyzetben. Ha munkahelyet váltottam, az üzemorvosi vizsgálat előtti napon már szinte nem aludtam semmit, olyan izgatott voltam, reménykedtem és mindig csalódtam. Üzemorvosok max kikérdeztek csak, vagy vérnyomást mértek. Pedig engem izgat a vizsgálat. Tehát én személy szerint örültem volna ha teljesen le kell vetkőzni.


De természetesen megértem azokat, akik szeméremérzetét ez sértené és nem vagyok általánosságban vetkőzéspárti, csak magamra nézve.


És állok elébe, ha szét leszek oltva az aberrációm miatt, nem tehetek róla. Senkinek soha nem okoztam vele semmilyen kárt vagy problémát. Tehát csak elszigetelten élem meg ezt a nem választott, de meghatározó tulajdonságot.



2018. ápr. 15. 09:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek:

Azt nem forszíroztad, mi a végső vágyad ebben az egészben? Ha egyszer odáig fajul egy ilyen vizsgálat... Vagy ne adj'isten olyan személlyel akadsz össze aki felismeri és partner benne...

Szeretnéd, ha ott helyben magáévá tenne a doki? (Tényleg, nem tudjuk F/N vagy-e?)

Vagy szúrkáljon tele mondjuk tűkkel?

Vagy kössen gépekre?

Bocsi, de nem vagyok otthon ebben a fétisben, csak kíváncsi lettem rá. :)

2020. márc. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Kedves 11-es válaszíró! Tettél fel kérdéseket, igyekszem őket megválaszolni.


KÉrdezted: "Azt nem forszíroztad, mi a végső vágyad ebben az egészben?" - valóban, ezt jól látod, tényleg nem forszíroztam.


Következő kérdésed: "Szeretnéd, ha ott helyben magáévá tenne a doki?" - nem, nem akarom keverni a fétis-bdsm dolgot a "vanillaszexszel". Tehát az orvosi fetisizmusom még fantázia szinten sem torkollik hagyományos aktusba.


Ezt is kérdezted: "Tényleg, nem tudjuk F/N vagy-e?" - Igen jól látod, valóban nem tudjátok. Nem írtam ki.


Vagy szúrkáljon tele mondjuk tűkkel? - néha eszembe jut, hogy az injekció jó lenne.


Vagy kössen gépekre? - ez nem igazán vonz


Bocsi, de nem vagyok otthon ebben a fétisben, csak kíváncsi lettem rá. :) - bármi konkrét kérdésre szívesen válaszolok.

2020. márc. 20. 15:52
 13/14 anonim ***** válasza:
Kezdésnek, a feltett kérdések fele még mindig nyitott. :)
2020. márc. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 szamo77db ***** válasza:
Te erre indulsz be. Kész! Annyi korlátolt, hülye ember van. Igyekezz, hogy ne derüljön ki rólad, hogy kedveled az ilyesmit. Nem értik meg, a legtöbbje barom. De egymás lábát szagolgatják. Az csak a móka!
2020. márc. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!