Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kerekesszékről lenne kérdésem?

Kerekesszékről lenne kérdésem?

Figyelt kérdés
Külföldön élek, idős édesanyám meglátogat. Bottal tud járni, de csak keveset. Nem szeretném, hogy egész idő alatt csak a lakásban tudjon ülni, ha már itt van, szóval arra gondoltam, hogy szerzek arra a pár hétre egy ilyen széket neki. Egyszer kértem már kölcsön ugyanígy, de az botrányos volt, alig tudtam tolni vele, nehezen ment, majd’ megszakadtam... most inkább kifizetek egy normálisat, aztán ahányszor jön, mindig el tudom őt hordani vele mindenfelé. Na a lényeg: mire figyeljek, milyet vegyek amit könyű tolni?
2018. ápr. 21. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Melyik országban élsz? Németországban bérelni is lehet ilyesmit, szerintem az elektromos kerekesszék lenne a legjobb megoldás. Azt nem kell tolnod, és ő maga tudja irányítani, hogy merre menjen. Mindenkinek jobb.

[link]

2018. ápr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jézus, köszi! Erről nem hallottam, pedig pont Németországban vagyunk. Uhh, ez hatalmas segítség nekem, tényleg nagyon köszönöm.
2018. ápr. 22. 00:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!