Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan gyógyszereket...

Tudnátok olyan gyógyszereket mondani, amikre nem szabad alkoholt inni?

Figyelt kérdés
Kifogásnak kéne, ital(ozás) visszautasításához. Minél hétköznapibb, de rendszeresen szedendő gyógyszer lenne jó (hogy ne kelljen sokat magyarázkodni. Előre is köszönöm a válaszokat!

2018. ápr. 23. 09:38
 1/5 anonim válasza:
Egyszerűen mond azt hogy nem akarsz inni és kész.
2018. ápr. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb minden vényköteles gyógyszer, mondjuk vény nélkülekre sem ajánlott.
2018. ápr. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bámilyen antibiotikum. Az alkohol gyengíti a hatásukat.
2018. ápr. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szenes43 ***** válasza:
Jó pár éve felírtak 2 doboz tetránt.Kiváltottam és hazamentem. Az asztalon ott volt a fél üveg bor.Döntenem kellett. Döntöttem. Beszedtem a gyógyszert és azóta egy korty alkoholos italt nem ittam. Előtte hétvégén napjába kétszer is berúgtam és lefeküdtem. Úgy nem ment nálam hogy csak egy kicsit iszok. Ez régen volt és elfogadta a környezetem,ma már nem is kívánom.Kiépült a személyiségemből.
2018. ápr. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikre kifejezetten tilos inni, azok a Benzodiazepinek. De azokra SOHA MEG NE PRÓBÁLJ INNI, ÉS SOHA BE NE SZEDJ EGY SZEMET SE. SOHA. Erősebb függőséget okoznak, mint az alkohol, vagy a heroin. Ha úgy gondolod, hogy problémád van a piával, létezik olyan gyógyszer, amit önként bevehetsz, és akkor, ha ráiszol, igen rosszul leszel. Tulajdonképpen erre találták ki az Antaethyl 500 mg gyógyszert.Ezt írasd föl, és tuti nem fogsz piázni.
2018. ápr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!