Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rutinműtét SOS!?!?!?

Rutinműtét SOS!?!?!?

Figyelt kérdés
Holnap lesz egy fitymafék műtétem ami annyibol all, hogy belémnyomnak 2 érzéstelenítőt és ejtenek egy kis vágást. Viszont az a baj hogy az előbb lettem rá figyelmes hogy 37,4 fokos hőemelkedésem van (tegnap kezdtem kicsi furán érezni magam). Ez befolyásolja a műtétet? Egyáltalán megcsinálja így a doktor?

2018. ápr. 24. 11:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja es azzal tisztában vagyok hogy a komolyabb sebészeti beavazkozásokat csak akkor csinálják ha az ember immunrendszerével minden rendben van csak hogy a holnapi dolog az kb 10-15 perces beavatkozás lesz. Kb 1 hét alatt ki is lehet feküdni es kész
2018. ápr. 24. 11:52
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerinted a 2 szuri és egy kis vágás az nem rutinműtét?
2018. ápr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szrrinted a kerdésben egy szóval is elhangzott hogy nem rutinműtét?
2018. ápr. 24. 12:02
 4/5 anonim ***** válasza:

"ja es azzal tisztában vagyok hogy a komolyabb sebészeti beavazkozásokat csak akkor csinálják ha az ember immunrendszerével minden rendben van"


Saját magad írtad le, hogy ez csak a komoly sebészeti beavatkozásokra igaz...

Ergo ha a tiéd egy rutinműtét, akkor min értetlenkedsz?



Amúgy a hőemelkedés 98%, hogy idegi alapon jött ki a műtét miatti félelemtől.

2018. ápr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem altatnak igaz?Csak a péniszedbe nyomnak 2 érzéstelenítő injekciót, és megvágnak..KB felér egy fogtöméssel.Ha nem altatnak semmi gáz.
2018. ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!