Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert van az hogy a pasim nem...

Miert van az hogy a pasim nem erez keztetest közös képek keszitese?

Figyelt kérdés
Az a bajom; egyebkent 30 even felül vagyunk mar mind a ketten. Egy fel tobb mint fel eve egyutt vagyunk. Es meg nincs egy közös kepunk. Plusz; a facebook adatlapjan belebotlottam a volt csajanak a kepeibe. Ami kiemeltbe volt kirakva. Leszedte oket; viszont en megkérdeztem; hogy rólam vagy rólunk miert nem? Az volt a válasz; nem a facebooknak el; es hogy en nyugodtan tegyek ki képeket. De o nem fog. En ebbe nem is kotok bele en sem a facebooknak elek. Viszont; nagyon zavar az a tudat; hogy a volt nojerol mar a kapcsolat elején rakott ki képeket. Nem tudom; minden barátjának bemutat; de ezek szerint szegyell? Az volt a válasza; hogy az elozo barátnőjével 6 évig egyutt volt ezert is rakott ki kepeket rola. Ami szinten ok; de mar a kapcsolat elején is megtette. Ra büszke volt; ram nem? Szegyell? Nektek mi a véleményetek errol? Koszi

#Párkapcsolat;szerelem
2018. ápr. 27. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gyerekes a te részedről...szerintem😕
2018. ápr. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert nem olyan atraktív, mnt te vagy és kisebbségi érzése lehet melletted.
2018. ápr. 28. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Masodik válaszoló! Ilyen válaszra abszolut nem számítottam. Viszont; ha igy lenne; akkor nem tudom. Nem inkabb orulnie kellene; hogy atraktiv személy van mellette? En szeretnek közös emlékeket gyűjteni. Nem a közösségi oldal a lenyeg. Hanem; hogy nem csinálunk közös fotókat. Lehet gyerekes ez. De nekem az egy emlék kettonkrol.
2018. ápr. 28. 07:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Ott van a fotoshop, vágd össze.
2018. ápr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha fotó albumba gyűjtenéd a közös képeiteket szivesebben pózolna veled...de te a facebookra akarod kipakolni...ez ilyen formában inkább maga mutogatás, mint emlék gyűjtés...gyerekes ennyi...1-es voltam
2018. ápr. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!