Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire fogyaszt a futás?

Mennyire fogyaszt a futás?

Figyelt kérdés

Hasra, csípőre, combra, fenékre szeretnék fogyni (nem sokat). Van egy kis felesleg, főleg akkor látszik a hasamon, mikor ülök. Azt hallottam, hogy a futástól csak izmosodni lehet, de fogyni nem. Ez igaz?

Azt már tapasztaltam, hogy csak akkor mennek a + kilók, ha koplalok, de ahhoz meg most nincs lelki erőm.

Ja, és egészségesen eszem, sok gyümölcsöt és zöldséget, nem kólázom, kevés csokit eszek, stb...


2010. jún. 13. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a futástól jól lehet fogyni, csak arra kell figyelni, hogy a "zsírégés" kb. 30 perc mozgás után indul be, tehát kitartónak kell lenni, inkább lassan kocogni hosszútávon, mint rövid ideig gyorsan. Egyébként ha nem bírsz ilyen sokat futni, akkor a biciklizés is nagyon jó, mondjuk nem tudom, attól hasra mennyire lehet fogyni...Meg figyelj oda, hogy ilyen nagy melegben este 8 után vagy kora reggel sportolj, nehogy valami bajod legyen!
2010. jún. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!