Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kicsi a lábom ciki dolog?

Kicsi a lábom ciki dolog?

Figyelt kérdés
Mondjuk eleve kicsi vagy ok kb (158 cm körül), lány vagyok, a lábom mérete 35-36-os de mégis van olyan csaj, aki alacsony de azért nagyobb a lába mint nekem, kb 37-es. Na azt meg hogy? Én mondjuk nem szeretem, hogy ilyen kicsi a lábom, jó nyilván az se jó ha túl nagy de mégis nagyon nehéz rá vásárolni.
2018. ápr. 30. 20:48
 1/8 Egynevtelenlanyka válasza:
A 35-36 os lab az nem kicsi. Legalábbis szerintem. Nekem volt egy csomó ilyen cipőm.Egyáltalán nem ciki.Ilyen a genetikád és kész. Ha nincs menj a gyerek osztalyra ott is van egy csomó jó cipő ;)
2018. ápr. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Volt régen egy barátnőm, 34-es lába volt. Az enyém 42. Olyan aranyos volt, lányom meg 164cm és 41-es cipőt hord. Ilyen az élet, C'est la vie, mondaná egy művelt csehszlovák.
2018. ápr. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A magasságodhoz pont jó. Medvetalpakat akarsz? Csinosabb a kisebb láb. Ha még fiatal vagy, akkor nőni is fog 37-es méretig. Nekem is kis lábam van, és én is 158 cm magas vagyok. Én meg örülök neki, hogy nem nagyobb.
2018. ápr. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket. Igen, ja ez a genetikám, igen, tudom cuki meg minden, de engem általában nagyon zavar, ha olyan cipőt találok, ami tetszik, de NINCS AZ ÉN MÉRETEMBEN! Jaj és az érzés, mikor el kell menni egyik boltból a másikba, igen hát az nagy kínszenvedés. Nahát és igen a családban, SŐT még a rokonaimnak is kicsi lába van szóval ez tényleg nagy ajándék számomra. De mégcsak 15 éves vagyok úgyhogy sztem még nőni fog az reménykedjünk ;)
2018. ápr. 30. 21:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy nőies nőnek kicsi a lába.
2018. ápr. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
...hozzátenném, hogy néha még a 34-es cipőm is rám jön és van olyan cipőm, ami 38-as (pl csizma).
2018. ápr. 30. 21:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is 158 cm vagyok, nekem is 35-36-os a lábam. Eddig még sose volt ebből gondom.
2018. ápr. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nekem ink nem is az miatt van gondom h rövid, hanem hogy vékony és keskeny
2018. máj. 1. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!