Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kompressziós harisnya hajszále...

Kompressziós harisnya hajszálerekre?

Figyelt kérdés
A combom tele van apró hajszálerekkel, ezeket szeretném eltűntetni. A kompressziós harisnya megoldás lehetne rá? Vagy mindenképpen magánorvoshoz kell mennem vele?

2018. máj. 4. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Eltüntetni nem fogja.
2018. máj. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én inkább úgy fogalmaznék, h az okot nem oldja meg. Eltűntetni eltűnteti, mert ha jó a harisnya árnyalata (sötétebb testszín, fekete) akkor nem látszanak a harisnya alatt, ráadásul ehhez egy átlagos harisnya is elég, nem feltétlen kell kompressziós... De a harisnya alatt, a hajszálerek ugyanúgy megmaradnak, nem szűnnek meg, esetleg annyi, h nem súlyosbodik a probléma. Én pontosan ezért hordok harisnyát szinte mindig, mert egy jobb minőségű lycrás harisnya finoman szorítja a lábat, ezáltal jót tesz a keringésnek. És mivel sokat járkálok melóban (pincér) sokat számít az a plusz tartás, amit egy feszes harisnya ad a lábnak. Sokkal kevésbé fájnak a lábaim nap végére, mint a kolléganőknek, akik ritkán húznak harisnyát... Na de mindegy is. A lényeg szerintem az, h megelőzésre tökéletes, de ha kialakult a baj, akkor már nem sokat ér, ha kompressziós, ha nem!
2018. máj. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!