Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 30 kiló fogyás után megnyúlt...

30 kiló fogyás után megnyúlt bőr mennyire képes regenerálódni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 23/F vagyok, pár hónapja álltam le a fogyókúrával 30kg van mögöttem, nos a hasam viselte ezt meg. Nem annyira csúnya igazából már szinte vékony kategória vagyok, de a bőr miatt "pocakos" nak tűnök.


Képek:

[link]

[link]


Tervben van a konditerem remélem ha egy komolyabb hasizom mennyiséget felhalmozok plusz a korom miatt még remélem van némi bőr regenerációs energiám akkor vajon ez még korrigálható? Ha nem is gyönyörűre de azért egy korrekt "lapos" has elérhető műtét nélkül?



2018. máj. 4. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
A fogyókúrával egyidőben kellett volna a napi edzés is, hogy ne nyúljon meg a bőr, 30 kg fogyás után nem biztos, hogy regenerálódik a bőröd, sokszor le kell műteni a felesleges bőrt.
2018. máj. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hááát igen igen. Utólag már ugyan mindegy mit tettem mert megtettem. Nem tudom a fotót nézted e, de nekem nem tűnik annyira vészesnek, sokkal csúnyább fogyás utáni bőr regenerációt is láttam.


Csupán azért reménykedek mert nagyon jó a genetikám mindig szép egészséges volt a bőröm és egészségesen élek mellé rengeteg vizet iszok ami kell a bőrnek ugye.


Mindenesetre 1-2 évet adok a bőrömnek, ennyi esélyt megkap meglátjuk mire lesz képes ennyi idő alatt, én pedig némi izommal próbálom kitölteni a keletkezett "rést" a bőr alatt, az hátha segít. Nyilván nem lesz gyönyörű kockás hasam.

2018. máj. 4. 20:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok sikert, remélem az edzés meghozza a várt eredményt.
2018. máj. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, az edzés alapból segít abban, hogy a tested fittebb legyen, izmosabb, így kevésbé legyen feltűnő a lógó bőr.

Viszont én már annyi hasonló kérdésnél leírtam, hogy a bőr a HÍZÁS során nyúlik ki, így a fogyásnál azon gondolkodni, hogy vajon meg fog-e nyúlni hülyeség...mert már meg van nyúlva.


Én edzéssel, életmódváltással fogytam 50kgt és nem regenrálódott, műteni fognak hamarosan. 25F

2018. máj. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Na igen ezt én se értem mindenhol mondják hűűűű de hülye vagy hirtlen fogytál most lóg a bőröd. Na ha most fogom és egy másodperc alatt kirántok a bőrből 30 kilót vagy 1 év alatt attól még ugyan úgy kijön a zsír és a bőr ugyan olyan lassan regenerálódik már amennyit tud regenerálódni.


Egyébként én megszívtam mert államilag finanszírozott a hasfelvarrás ha 35 testömeg index fölött voltam mielőtt lefogytam, hát bebuktam mert 32 volt a csúcs nálam. :D Francért nem híztam még vagy 10 kilót fogyás előtt :P

2018. máj. 6. 10:45
 6/6 anonim válasza:
A műtét a megoldás véleményem szerint persze lehet hogy nem biztos!
2018. máj. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!