Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normális ha a barátnőm...

Az normális ha a barátnőm mindig csak aludni akar és nincs kedve semmihez? Beszélgetni sem akar néha.

Figyelt kérdés

23F

23L

2 éve vagyunk együtt


2018. máj. 5. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagy az alvásigénye , igy kell elfogadni.

En is ilyen voltam, es ha nem hagytak aludni , vagy több napon at tartó fáradtság gyult össze , akaratomon kivul kezdtem begorombulni, ingerult lenni.

Mondta anyam nehogy szüljek , mert nem fogom birni az ejszkazast , mindenfele jelzövel illettenm, h rosszindulatú h irigy , h irigyeli tölem a jót stb , vegul szultem 31 evesen , mar nem voltam fiatal es a gyerek 3 hónapos korában összeroppantam, pszichiatrian kötöttem ki, a nemalvás miatt agyvérzéses tuneteket produkáltam.

Valahogy felneveltem.

Nagyon faradt voltam es kialvaltlan évekig es engem jobbban megviselt mint mást.

Nem ajanlom en sem neki a gyerekszulest , éljen magának, es épp elég lesz

2018. máj. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Pajzsmiriggyel minden ok? Én 30éves vagyok és nagyon fáradékony sokat tudnék aludni én is és kiderült alulműködésem van

Érdemes lenne megnézetni

Oka van ha valaki ennyire fáradt és erőtlen illetve lehet még depi is vagy más betegség vagy vitamin hiány

2018. máj. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!