Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? Megoldás?

Mi lehet a bajom? Megoldás?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel csütörtökön együtt voltunk (most először) , utána elég sokáig éreztem vizelésre ingert , viszont hiába mentem wcre , alig pár csepp jött belőle , és kellemetlen érzés is volt. Most szombaton szintén együtt voltunk , és ugyan ez a helyzet áll fenn , először azt hittem csak megfáztam vagy valami, de úgy tűnik ennek a közös együttléthez van köze... Szombaton jött meg neki , csütörtökön kellett volna, de ugye a jó katona vérben is harcol , hál isten ciklus elején volt ugyhogy sok különbség nem volt. Mi lehet ennek az oka? vagy ez szokásos ? (csütörtökön használtunk gumit, szombaton nem)

2018. máj. 6. 21:21
1 2
 1/11 Ramone ***** válasza:

A jó öreg kanko... Lesz mit ecsetelned


Holnap kezdj a dokinál

2018. máj. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Összeszedhettél egy jó kis húgyúti fertőzést. Most egy hónapig nem kéne szexelni, és ha pár napon belül nincs javulás, akkor irány a doki. Már igazából az első tünetek után le kellett volna állni a szexszel, mert ilyenkor oda-vissza fertőzgetitek egymást.
2018. máj. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Nekem ez nagyon is nemibetegségre utal
2018. máj. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Megoldás?

Hmmmm... nem is tudom..

Esetleg eszedbe jutott teszem azt, elmenni egy orvoshoz? :O

2018. máj. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát fehéres-gennyes váladék nincs , meg nem is állandó, néha néha jön rám csak. orvosis hallgatok azt mondták igyak sokat meg nézek majd dokit , ha még pár nap mlva is fennállnak a panaszok. amugy , meg csütörtök után is volt , és akkor viszont gumit használtunk, elméletileg a gumin nem megy át
2018. máj. 6. 21:44
 6/11 anonim ***** válasza:

Már átment, eső után köpönyeg.

Tripperre gondolnék, más néven kankó, orvosok gomorrheának mondják. A gennyes folyás még jöhet, de nem tudom, hogy mindig van-e. Bár a gomorrhea annyit jelent: nemi szervi folyás, tehát ez kell, hogy a legjellemzőbb legyen.

Urológián felírnak egy antibiotikumot, és egy hét múlva kutya bajod. A barátnőddel együtt mennjetek, neki is hasonló kezelést kell kapnia.

Az is lehet, hogy nem tripper, csak valami egyéb fertőzés, de mindenképpen lássa orvos, mert ez nem vicces.

2018. máj. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha az ondóváladék sokáig benn marad a húgycsőben, akkor okozhat gyulladást. Szexuális együttlét után próbálj minél előbb pisilni. A vizelet átmossa és fertőtleníti a húgyutakat. Ezért is tanácsolják a folyadékfogyasztást.
2018. máj. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7, erről hol lehet olvasni? Még sohasem hallottam ilyet, csacskaságnak tűnik.
2018. máj. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát a vizelet a vérből választódik ki. A vérben minden megtalálható és steril. Így a vizelet anyagcsere végtermékeken kívül, tartalmaz immunanyagokat (fertőtlenít), hormonokat és steril is.
2018. máj. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Természetesen nem erre gondoltam, hanem arra, hogy az ondó gyulladást okoz, ha pang a húgycsőben. Néhány óránál tovább úgysem maradhat, hiszen a vizeletét nem tudja tovább visszatartani.
2018. máj. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!