Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudtok recept nélkül kapható...

Tudtok recept nélkül kapható antidepresszánsokat?

Figyelt kérdés
Vagy bármit, ami hasonlóan hat.

2018. máj. 10. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Pénz.
2018. máj. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Testmozgás, szerelem, szeretet, csoki
2018. máj. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem egészen ilyenekre gondoltam, hanem gyógyszerekre, esetleg gyógynövényekre.

Amúgy meg a szerelem az egyáltalán nem megoldás, sőt... Akkor már a kávé, ha "természetes" dolgokról beszélünk.

2018. máj. 11. 09:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Már kora-tizenévesen beütött a depresszió. Falcoltam, szenvedtem évekig. 18 éves voltam, mikor megismertem a párom. A rózsaszínködös idöszakban abszolút nem voltam rosszul. Bár sajna ez csak úgy fél-egy év volt.

Fél éve végre rászántam magam, hogy pszichológust, majd pszichiátert keressek fel. Kaptam gyógyszert, mozgok, igyekszem nagyon. Így sokkal sokkal könnyebb.

Ha valóban depressziós vagy, annyira rosszul vagy, hogy nehezen, vagy egyáltalán nem tudod elvégezni a mindennapi teendőid, akkor menny dokihoz. Megéri, hidd el. Ad egy akkora löketet, hogy fel tudj állni.

21n

#2 voltam

2018. máj. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amszterdam,coffee shopok
2018. máj. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
BDSM sex
2018. máj. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!