Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A bulimia és az anorexia közt...

A bulimia és az anorexia közt mi a külömbség?

Figyelt kérdés
2008. okt. 30. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
A bulémiás kihányja, az anorexiás meg sem eszi.
2008. okt. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mindkettő evési zavarokkal kapcsolatos betegség. A bulimiás eszik, de utána hánytatja magát (egy idő után ehhez hozzászokhat a szervezet és magától kijön amit lenyelt), az anorexiás pedig nem eszik, vagy csak nagyon keveset. Ezekben a betegségekben szenvedő emberek fogyni akarnak, az önképük teljesen torzul, mások alakját reálisan látják, a sajátjukat viszont mindig csak kövérnek. Még akkor is, mikor már csontsoványra fogynak.
2008. okt. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Mindkettő evési zavarokkal kapcsolatos betegség.

Ez így nem igaz! Mindkettő evési zavar.

Amint leírt az előttem levő azzal egészíteném ki ,hogy az anorexiás még hashajtókat is szed.

2008. okt. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
külöNbség
2010. nov. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia 2-ttes. Bocsi amit írtál azzal annyiban nem értek eggyet hogy. Az anorexiások tudatukban vannak azzal milyen soványak a tükörben nem láttyák magukat kövérnek. Én anorexiás vagyok ügye csak látom a ruha méretemet hogy mien kiss csepp pulovert és nadrágot hordok ha ezt látom akkor a tükörbe sem láthatom magam kövérnek. meg persze áltam már mérlegen ha a mérleg 40kilót mutat akkor a tükörbe sem láthatom magam 70 80 100 kilónak. Én 9éve vagyok anorexiás.
2023. febr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!