Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alkoholt ittam, kissé èmelygek...

Alkoholt ittam, kissé èmelygek. Ha lefekszem hányni fogok?

Figyelt kérdés
Szóval, régen volt olyan,hogy csak bort ittam semmi bajom enm volt, hazajöttem, lefeküdtem és hánytam. Most kevertem a dolgokat sumersby, vodka narancs, málna mohito, sör. Mindegyikből kevés. Magykn ritkán iszom, érzékeny vagyok az alkoholra. Az előbb ledőltem de kissé mintha èmelyegtem volna. Ha lefekszem , hányni fogok? Ez igaz,hogy nem szabad ivás után lefeküdni akkor? Ha igen,mikor aludhatok el vagy kit tegyek, hogy megszűnjön?

2018. máj. 12. 01:10
 1/3 anonim ***** válasza:
A gyömbér jó rá. Gyere át, adok, ha neked nincs. Jó tanács: hanyatt fekve ne hányj, mert veszélyes. az egyik ismerősöm így fulladt meg. Jobbulást!
2018. máj. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
halefekszel és forog a szoba akkor hányni fogsz, ha meg akarod előzni akkor, hidegzuhany, ha szeretsz hányni akkor hányj, attól leszel a legjobban.
2018. máj. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké , köszi. Most vizet iszok, ezzel próbálom magam tisztítani. Nagyon álmos vagyok, mar aludnèk, esetleg megpróbálom ülve. Nem akarok hányni.;/
2018. máj. 12. 01:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!