Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem vagyok jól! Mi bajom lehet?

Nem vagyok jól! Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Hónapok óta megszakítás nélkül enyhén fáj a hasam. Emellett pedig gyakran hirtelen rosszul leszek, szedülni kezdek.

Nem túl erős, de épp elég ahhoz hogy a folyamatosan pecsétet nyomjon a hangulatomra. Szinte mindig kedvtelennek érzem magam és ez nagyon zavaró. Már ott tartok hogy nincs kedvem kikelni az ágyamból, nem szivesen megyek sehova.


Étel allergiám nincs és rendszeresen sportolok.

Ha van bármi sejtésetek, hogy ez mivel függhet össze azért hálás lennék.


Köszönöm, hogy elolvastad! 18/f



2018. máj. 13. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál? Milyen vizsgálatokat végzett? Mit mondott?
2018. máj. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Feltételeztem hogy esetleg az étkezéshez lehet köze ezért glutén érzékenység és étel alleriga vizsgalaton voltam, ezeket kizártam szerencsére, egyébként nem voltam orvosnál.
2018. máj. 13. 11:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Elkéne menni.
2018. máj. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2: Azt hol csináltattad? Milyen vizsgálatok voltak?
2018. máj. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még egy hasi ultrahangot és egy teljes vérképet lehetne csináltatni. Itt senki sem fogja tudni megmondani, hogy mi bajod, úgyhogy mindenképpen orvos, arra figyelj, hogy ezt a két vizsgálatot, amit tanácsoltam, semmiképpen se hagyják ki.
2018. máj. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Hónapok óta megszakítás nélkül [...] épp elég ahhoz hogy a folyamatosan pecsétet nyomjon a hangulatomra."


Értem én, hogy mindenki utál orvoshoz menni, inkább hónapokig tűr bármit, de van, amikor muszáj. Elballagsz a háziorvoshoz, elmondod a tüneteidet, meghallgatod a letolást, hogy miért nem jöttél előbb, és remélhetőleg megkapod a beutalót a megfelelő helyekre.

2018. máj. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Tényleg értelmesebb döntés lesz elmenni. Mindenképpen csináltatok hasi ultrahangot és vérképet.
2018. máj. 14. 13:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy lehet, hogy nem is fog leoltani az orvos :-) Én azért mentem hónapokkal később, mert azon idegeskedtem, hogy le fog tolni, de nem mondott semmi ilyet. A lényeg hogy hajrá :-)
2018. máj. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!