Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napi 7mg xanaxot mennyi...

Napi 7mg xanaxot mennyi rivoval lehet helyettesiteni?

Figyelt kérdés
Ha egyaltalan lehet.Xanaxbol napi 7mg-ot szedek,most kifogytam es csak rivom van.Helyettesitheto vele?ha igen mennyivel?Azert kevesebbel mint7mg nem?
2018. máj. 13. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:

nem kéne valami egeszségügyi dolgozót megkérdezni??

most ha én pl azt írom hogy 50mg akkor beveszed??

ezek nem gyenge gyógyszerek, nem kellene hogy önjelölt orvosok adjanak tanácsot

legalább is én nem igazán vágynék rá

2018. máj. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyilvan nem ez alapjan dontok csak kivancsisagbol kerdeztem higy ki mit ir.
2018. máj. 13. 21:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mert a két szer hatéserőssége ugyan nagyjából összevethető (ez is attól függ, milyen típusú készítményről van szó!!), de a Rivotril lényegesen tovább hat, mint a Xanax! Ezért NEM napi 7 mg lesz a helyettesítő dózis, hanem jóval kevesebb (hogy pontosan mennyi, azt nem lehet megjósolni). Éppen ezért azt javaslom, hogy a saját érdekedben menj vissza orvoshoz, és felejtsd el az otthoni kísérletezést.
2018. máj. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha orvos írta fel neked a Rivotrilt, akkor a dobozán rajta van, hogy mennyit vegyél be. Ez erősebb szer, mint a Xanax.
2018. máj. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Erdekes.szerintem hót gagyi.mar 6mgnel tartok es semmit azaz semmit nem erzek mininalis almossagot sem.most radobtam masfel mg xanit hathta
2018. máj. 13. 23:56
 6/7 A kérdező kommentje:
Ocsemtol tudtam szerezni kozben
2018. máj. 13. 23:56
 7/7 A kérdező kommentje:
De nemsokat smutzig
2018. máj. 13. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!