Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyton fáradt vagyok és...

Folyton fáradt vagyok és állandóak csak aludnék. Miért?

Figyelt kérdés

Mindegy, mennyit alszom, folyamatosan fáradt vagyok és csak aludnék. Kipróbáltam, hogy tartósan öt-hat órát aludtam, aztán tartósan nyolc-kilenc órát, de ugyanúgy fennáll a probléma. Akkor is, ha tíz-tizenkét órát alszok. Van, hogy suliból hazaérve arra van csak energiám, hogy bedőljek az ágyba délután ötkor, és előfordul, hogy másnap reggelig alszom, szóval durván tizenöt órát akár... De ugyanúgy fáradt vagyok másnap, délutánra húz az ágy.

Vasam rendben, vérnyomásom is, pulzusom néha kicsit magas, de ennyi. Ezért nem értem, mi miatt lehet :/ Ha valaki tudna segíteni, azt nagyon megköszönném, mert nem tudom, mit csináljak, romlik a koncentrációm és semmihez sincs energiám.



2018. máj. 15. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Miket eszel? Lehet vitamin, vagy vashiányod?
2018. máj. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Választékosan eszem, többnyire teljes kiőrlésűek a gabonafélék, eszem rendesen húst is (bár nem kimondottan szeretem) naponta próbálok gyümölcsöt/zöldséget, mikor melyiket. C-vitamint is szedtem, de most abbahagytam, mert sok a savam :/
2018. máj. 15. 17:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy rendben a vasad volt vérkép?

Nem írtad a nemed de ha nő vagy akkor vas+folsav vegyél pezsgőtablettát minden nap idd 1 hét múlva csodásan fogod érezni magad

2018. máj. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Volt már egy vérképem ebben az évben (2018) és azt mondta a doki, hogy mindenem rendben van.

És 18/L vagyok

2018. máj. 15. 20:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez a helyzet. Vasam rendben van, bár régen vérszegény voltam. Ha ledőlök akár csak 5 percre is az ágyba, azonnal elalszom. Mindig alig várom, hogy aludhassak. 19/l
2018. máj. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Tudom,hogy a kérdés “régi” és remélem,hogy minden rendben van azóta veled,de azért leírom,hogy én mit gondolok.

*Próbálj meg minden éjszaka 8 órát aludni,az sem tesz jót,ha egyszer 6 órát alszol,majd 15-öt.

*Egy héten minimum mozogj 4 órát.

*Táplálkozz változatosan.

*Szedj vitaminokat.

*Tereld el a figyelmed.

*Igyál minimum napi 2,5 litert.

*Ne aludj délután,mert akkor este sokkal nehezebb lesz.

*A reggelit sose felejtsd el!

*Készíts napi rendet,hogy segíthess magadnak.

*A feladataidat ne halmozd egymásra,mert ha tudod,hogy mennyi feladatod van,akkor az agyad elkezd kattogni és ezt átveszi a tested is.

*Minden nap legalább 15 percet relaxálj.

*ÉS A LEGFONTOSABB:

EZT SAJÁT MAGADÉRT TESZED!

SENKI MÁS MIATT.

Ha úgy érzed,akkor menj le a háziorvoshoz és ő biztos tud szakszerű segítséget adni:)

Remélem,hogy tudtam segíteni!:)

Ha van kérdésed,neked vagy bárkinek,akkor nyugodtan lehet írni príbátba!:)

2020. máj. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!